Miniaturní DVD kino

  Miniaturní DVD kino

  Hi-Fi zvuk v kompaktním řešení

  Elegantní a kompaktní miniaturní DVD kino Philips MCD908 s Hi-Fi elektronkami představuje nejlepší kombinaci pro televizor s plochou obrazovkou Flat TV. Proměňte svůj domov v kino s vynikajícím zvukem a vychutnejte si filmy ve vysokém rozlišení a snímky ve formátu JPEG. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hi-Fi zvuk v kompaktním řešení

 • Prvotřídní Hi-Fi elektronky pro naprosto čistý a přirozený zvuk

  Prvotřídní Hi-Fi elektronky pro naprosto čistý a přirozený zvuk

  Díky zabudovaným Hi-Fi elektronkám můžete nyní vyzkoušet vysoce kvalitní zvuk, který obvykle přináší pouze systémy pro opravdové milovníky hudby. Analogová povaha elektronek poskytuje příjemnější zvuk pro naší nelineární sluchovou soustavu. Elektronkový zvuk má nízké zkreslení a je vždy upřednostňován díky své čistotě, detailům a kvalitě přirozeného zvuku.

 • Pásový výškový reproduktor s neodymovým magnetem

  Pásový výškový reproduktor s neodymovým magnetem

  Pásový jednopólový výškový reproduktor s neodymovým magnetem vytváří dynamický a prokreslený zvuk. Reproduktory tohoto typu se běžně používají u audiosystémů nejvyšší třídy, protože zajišťují reprodukci zvuku s mimořádnou věrností. Narozdíl od konvenčních reproduktorů s kuželovou a vrchlíkovou membránou, které pracují na principu směrového pohybu kmitací cívky, pásový výškový reproduktor vyzařuje vysoké kmitočty v celém rozsahu 180 stupňů a výrazně tak rozšiřuje zvukové spektrum vysokých tónů a prostor optimálního poslechu s širokým, krystalicky čistým a přirozeným zvukem i u kompaktních audiosystémů.

 • Kuželové středopásmové reproduktory a basový reproduktor pro zcela čistý zvuk

  Kuželové středopásmové reproduktory a basový reproduktor pro zcela čistý zvuk

  Připravte se na fantastický zvuk díky kombinaci kuželového reproduktoru s hedvábím pro reprodukci středně vysokých tónů a ultrazvukového pásového výškového reproduktoru. Reproduktor s hedvábím poskytuje příjemný zvuk a pásový výškový reproduktor s gázovou tkaninou přináší čistý a dynamický zvuk. Vyzkoušejte harmonickou směs nezkresleného zvuku s plným zabarvením a širokým rozsahem... tak jemnou jako hedvábí.

 • Pozlacený konektor reproduktoru pro nejjemnější přenos signálu

  Pozlacený konektor reproduktoru pro nejjemnější přenos signálu

  Pozlacený konektor reproduktoru zajišťuje lepší přenos audio signálu v porovnání s tradičním připojením click-fit. Pozlacený konektor také minimalizuje ztrátu elektrického signálu ze zesilovače do reproduktoru, což umožní vychutnat si hudební produkci tak blízkou realitě, jak jen je to možné.

 • Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk

  Výstup HDMI pro digitální video s vysokým rozlišením a digitální zvuk

  Rozhraní HDMI je přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Vypuštěním převodu na analogové signály je zajištěn dokonalý obraz a zvuk. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

 • 12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové/108MHz zpracování videa pro ostrý a přirozený obraz

  12bitové video DAC je skvělý digitálně/analogový převodník, který zachovává každý detail původního obrazu. Ukazuje jemné stíny a hladké přechody barev a pulzující a přirozenější obraz. Omezení obvyklého 10bitového video DA převodníku je patrnější při použití velkých obrazovek a projektorů.

 • Přehrávání DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrazových disků CD

  Přehrávání DVD, DivX®, (S)VCD, MP3-CD, WMA-CD, CD(RW) a obrazových disků CD

  DVD přehrávač Philips je kompatibilní s většinou DVD a CD disků dostupných na trhu. DVD, DivX®, (S)VCD, MP3/WMA-CD, CD(RW) a Picture CD – v přehrávači je lze přehrát všechny. SVCD znamená „Super VideoCD“. Kvalita disků SVCD je lepší než u disků VCD. Z důvodu vyššího rozlišení se jedná zejména o mnohem ostřejší obraz než u disků VCD. Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že budete moci zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX®. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD.

 • Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů

  Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • Kožená zadní část a kovový přední kryt dálkového ovladače s plochými tlačítky

  Kožená zadní část a kovový přední kryt dálkového ovladače s plochými tlačítky

  Díky dokonalé rovnováze tenkých rozměrů a nízké hmotnosti zajišťující pohodlí je tento ergonomicky navržený dálkový ovladač radost používat. Přehledná přední strana s kovovou povrchovou úpravou tvoří atraktivní kontrast s koženou zadní stranou. Navíc elegantní dokonalé klávesy zajišťují kvalitní vyhledávání. Vychutnejte si čistý design a kontrolu nad ovládáním.

 • Kvalitní hliníková skříň a pravé dřevěné reproduktory

  Kvalitní hliníková skříň a pravé dřevěné reproduktory
 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Celkový výstupní výkon 150 W RMS

  Tento systém má celkový výstupní výkon 150 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat