Fidelio

Philips Fidelio

Sluchátka s mikrofonem

  • KA

  Philips Fidelio

  Sluchátka s mikrofonem

  Vysoce věrný zvuk, pečlivě propracovaný

  Sluchátka Philips Fidelio M1MKII v sobě spojují nejlepší zvuk ve své třídě a dokonalé pohodlí v ikonickém designu. Vytvořili je odborníci a byla uzpůsobena pro zážitek z hudby s vysokým rozlišením. Jejich lehký, ale odolný design také zajišťuje vynikající izolaci zvuku na cestách. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Sluchátka s mikrofonem

Zvuk s nejvyšší kvalitou, Na uši, Luxusní náušníky z paměťové pěny, Plochá skládací M1MKIIBO/00 Najít podobné výrobky

Vysoce věrný zvuk, pečlivě propracovaný

 • Zvuk s nejvyšší kvalitou reprodukuje hudbu v nejčistší podobě

  Zvuk s nejvyšší kvalitou reprodukuje hudbu v nejčistší podobě

  Zvuk s nejvyšší kvalitou představuje špičku ve svém odvětví. Originální studiové nahrávky dokáží sluchátka reprodukovat věrohodněji než 16bit/44,1kHz formáty CD. Díky nekompromisní kvalitě zvuku jsou nejlepším společníkem pro milovníky hudby. Sluchátka Fidelio splňují nejpřísnější normy nutné pro získání razítka zvuku s nejvyšší kvalitou. Ať už posloucháte svou sbírku skladeb ve vysoké kvalitě nebo klasickém zdrojovém formátu, díky příjemně rozšířeným vysokým frekvencím sluchátek Fidelio využijete každý tón na maximum.

 • Optimalizované 40mm neodymové reproduktory pro čistý autentický zvuk

  Optimalizované 40mm neodymové reproduktory pro čistý autentický zvuk

  Každý měnič reproduktoru je před spárováním pečlivě vybrán, vyladěn a testován, aby byl zaručen nejvyváženější přirozený zvuk. 40 mm měniče díky vysoce výkonným neodymovým magnetům poskytují zvuk s vysokým rozlišením v širokém dynamickém rozsahu a reprodukují i ty nejjemnější detaily.

 • Akustické těsnění pro detailní zvuk a ochranu před hlukem

  Akustické těsnění pro detailní zvuk a ochranu před hlukem

  Sluchátka Fidelio jsou vybavena akustickým těsněním – speciálně navrženým blokovacím páskem, který je vestavěn do vnitřní komory, kde zamezuje zbytečnému úniku zvuku a zachovává zvukové detaily. Kromě vynikajících rozšířených basů se můžete nechat pohltit také těmi nejmenšími detaily své oblíbené hudby, to vše bez rušení okolním hlukem.

 • Bass Reflex System poskytuje čisté, dynamické a vyvážené basy

  Bass Reflex System poskytuje čisté, dynamické a vyvážené basy

  Akusticky uzavřená konstrukce sluchátek je vybavená technologií Bass Reflex System, jejíž základ tvoří náušníky se strategicky umístěnými průduchy. Ty regulují tlak zvuku ve vnitřní komoře a zajišťují membráně řízené prostředí pro optimální akustickou odezvu. V kombinaci s akustickým těsněním tak izoluje každý přirozený zvukový detail a poskytuje přesné a dynamické basy bez zhoršení čistoty zvuku.

 • Luxusních náušníky z paměťové pěny vám ergonomicky padnou

  Luxusních náušníky z paměťové pěny vám ergonomicky padnou

  Materiály použité pro sluchátka Fidelio jsou pečlivě vybrány, aby zaručily pohodlí při dlouhém nošení a kvalitní zvukový výkon. Luxusní vzdušné polstrování z pěny s paměťovým efektem je navrženo tak, aby optimálně ergonomicky sedělo. Nejen že se pěna dokonale vytvaruje podle tvaru uší, ale také uvnitř drží basové zvuky a brání pronikání okolního hluku zvenčí. Vnější polstrování – využívající vyvážený poměr textilie a materiálu Protein Leather – snižuje tlak na povrch uší a hromadění tepla, takže sluchátka nabízejí výborné pohodlí a zvuk.

 • Pouzdro z umělého semiše poskytuje sluchátkům stylovou ochranu

  Pouzdro z umělého semiše poskytuje sluchátkům stylovou ochranu
 • Hliník a jemná prošívaná kůže pro prémiovou kvalitu na pohled i na dotek

  Hliník a jemná prošívaná kůže pro prémiovou kvalitu na pohled i na dotek
 • Dvojvrstvé náušníky zkonstruované pro přesný zvuk

  Dvojvrstvé náušníky sluchátek Philips Fidelio M1MKII jsou zkonstruovány tak, aby snižovaly rezonanci a tlumily vibrace a zaručily tak naprosto přesný a čistý zvuk, takže uslyšíte každý skvělý zvukový detail. Pevná, vrstvená konstrukce zaručuje odolnost a pohodlí a činí ze sluchátek M1MKII ideálního hudebního společníka na dlouhou dobu.

 • Odlehčené vinutí reproduktoru pro jasnější zvuk a širší rozsah

  Model Fidelio M1MKII ve srovnání se svými předchůdci používá lehčí vinutí reproduktoru, které zajišťuje jasnější zvuk v nízkých frekvencích a širší rozsah ve vysokých frekvencích. Výsledkem je celkově prostorovější zvuk s bohatšími detaily.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat