Systém domácího kina s DVD rekordérem

  Systém domácího kina s DVD rekordérem

  Nejnovější technologie DVD, nahrávání a zvuku

  První kompletní systém domácího kina s nahráváním DVD. Určeno pro ty, kdo chtějí nejnovější technologii s nejvyšším výkonem a pohodlím. Nahrané disky lze přehrávat na stávajících DVD přehrávačích.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD rekordérem

Nejnovější technologie DVD, nahrávání a zvuku

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Dekodér DTS zajišťuje u filmů na discích DVD prostorový zvuk mimořádné kvality.

 • Reproduktor Cinema Center Speaker™ pro realistický filmový zážitek

  Přetvořte a umocněte svůj realistický filmový zážitek v domácím prostředí s reproduktorem Cinema Center Speaker™. Širší optimální poslechové pole tvořené čtyřmi všesměrovými woofery a výškovým reproduktorem umístěnými v různých úhlech umožňuje větší hloubku zvuku s jasným rozlišením směru zvuku a dialogů. Přirozená a krystalicky čistá reprodukce zvuku prostřednictvím nových revolučních 5,1cm (2") širokopásmových reproduktorů přináší neuvěřitelný poslech „z plátna“, jenž ve vás vyvolá pocit, že nejste jen v kině, ale přímo ve filmu.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital pro filmy či koncerty

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital a DTS využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • Dolby Pro Logic pro prostorový zvuk ze stereofonních zdrojů

  Systém Dolby Pro Logic od proslulé firmy Dolby Laboratories využívá toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Stereofonní nahrávky vám tak přinesou vysoce kvalitní prostorový 5.1kanálový zvuk.

 • Technologie Clearvoice™ zlepšuje srozumitelnost dialogů

  Technologie Clearvoice™ je jedinečný způsob vylepšení reprodukce dialogů vyvinutý společností Philips, který umožňuje jasně rozlišit řeč od akčních zvuků.

 • Zdvojené basové průduchy sloupových reproduktorů Twin Subs™

  Technologie Twin Subs™ poskytuje zvýšení výkonu při reprodukci basů pomocí reproduktorů nasměrovaných dolů a zvýšení přesnosti v důsledku skutečně nesměrového rozdělení basové složky zvuku. Integrace do reproduktorových sloupů zajišťuje dokonalý vzhled a snadnou instalaci.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Jednoduché nastavení domácí zábavy

  Pro pomoc při úvodním nastavení systému dodává společnost Philips stručný uživatelský návod, který vás snadno s pomocí jasně označenými obrázků a barev provede základními kroky pro připojení a získání obrazu a zvuku. Tyto základní kroky jsou pro rychlou a snadnou instalaci jasně popsány na obalu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat