Systém domácího kina s DVD/SACD

  Systém domácího kina s DVD/SACD

  Maximální zážitek z filmů a hudby

  Harmonie a rovnováha - to je to, co potřebujeme. Kvalitní provedení s důrazem na detail - to je to, co nám je zpřístupní. Prostě a jednoduše - čistota zvuku a obrazu, která nám přináší radostné zážitky...

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Maximální zážitek z filmů a hudby

Vícekanálový formát Super Audio

 • Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Užijte si nevídané, přirozené a křišťálově čisté kvality zvuku s všesměrovým pásovým výškovým reproduktorem s neodymovým magnetem. Dipóly, které vyzařují zvuky vysoké frekvence v celém rozsahu 360°, reprodukují velmi široké zvukové spektrum poskytující čisté a vysoce intenzivní detaily ve vyšších tónech. To dále zvyšuje prostorový zážitek u vícekanálového systému a je zvláště patrné při poslechu Super Audio CD s jedinečnou kvalitou zvuku.

 • Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Komponentní video Progressive Scan pro optimalizovanou kvalitu obrazu

  Technologie Progressive Scan zajišťuje dvojnásobné vertikální rozlišení obrazu a poskytuje tak mnohem ostřejší obraz. Místo toho, aby se na obrazovku nejdříve vysílal půlsnímek s lichými řádky a poté půlsnímek se sudými řádky, jsou oba půlsnímky zapsány současně. V každém okamžiku je tak vytvářen obraz v plném rozlišení. Při takovéto rychlosti vnímá oko ostřejší obraz bez chvění řádek.

 • Vícekanálové Super Audio CD pro maximální zážitek z hudby

  Vícekanálový formát SACD je hudební formát nové generace, který nabízí velmi vysokou kvalitu reprodukce hudby. Díky vícekanálovému prostorovému zvuku 5.1 a plné zpětné i budoucí kompatibilitě s disky CD nabízí bezkonkurenční výkon pro potěšení z poslechu.

 • Převzorkování CD zvyšuje rozlišení pro dokonalý zvuk disku CD

  Převzorkování disku CD funguje na základě důmyslné technologie zpracování zvuku, která inteligentně zvyšuje rozlišení a vzorkovací frekvenci standardního záznamu na discích CD a umožňuje tak dosáhnout dokonalejšího zvukového vjemu.

 • 4x převzorkování videa pro zlepšenou kvalitu obrazu

  Převzorkování videa je technologie, která snižuje zkreslení a významným způsobem zvyšuje kvalitu obrazu. Zvýšení frekvence zpracování obrazového signálu na 54 MHz nebo dokonce 108 MHz představuje v důsledku převedení obrazového záznamu do formátu 08:08:8* (54 MHz) či 16:16:16 (108 MHz), který disponuje 4 až 8krát vyšší šířkou pásma pro rozlišení ve vodorovném směru než u standardního formátu DVD. Tímto zpracováním se do značné míry odstraní zkreslení formátu MPEG označované jako „mosquito net“ (síť proti komárům). Výsledkem je čistý obraz bez zkreslení.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R a CD-RW

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při poslechu.

 • Obrazový disk CD (JPEG) s přehráváním hudby (MP3)

  Obrazový disk CD je disk CD-R nebo CD-RW, na který lze ukládat soubory MP3 a digitální obrázky. Při vložení obrazového disku CD do přehrávače DVD se otevře nabídka, ve které jsou zobrazeny soubory JPEG a MP3 na disku. Vyberte soubory s hudbou nebo obrázky, které chcete otevřít a stiskněte tlačítko přehrávat nebo OK. Obrázky je možné na obrazovce prohlížet spolu s hrající hudbou.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat