Systém domácího kina s DVD/SACD

  Systém domácího kina s DVD/SACD

  Maximální zážitek z filmů a hudby

  Tento elegantní a kompaktní plně digitální systém domácí zábavy přehrává prakticky jakýkoli disk ve vysoké kvalitě prostorového zvuku Dolby, DTS nebo SACD. Takže se uvolněte a nechte se ve vlastním křesle plně vtáhnout do děje filmů a hudby.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Systém domácího kina s DVD/SACD

Maximální zážitek z filmů a hudby

 • Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Prostorový zvuk DTS Digital pro vícekanálový prostorový zvuk

  Dekodér DTS zajišťuje u filmů na discích DVD prostorový zvuk mimořádné kvality.

 • Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Neodymiové pásové výškové reproduktory pro křišťálově čistý zvuk

  Užijte si nevídané, přirozené a křišťálově čisté kvality zvuku s všesměrovým pásovým výškovým reproduktorem s neodymovým magnetem. Dipóly, které vyzařují zvuky vysoké frekvence v celém rozsahu 360°, reprodukují velmi široké zvukové spektrum poskytující čisté a vysoce intenzivní detaily ve vyšších tónech. To dále zvyšuje prostorový zážitek u vícekanálového systému a je zvláště patrné při poslechu Super Audio CD s jedinečnou kvalitou zvuku.

 • Technologie reproduktorů wOOx pro plné a prokreslené basy

  Technologie reproduktorů wOOx pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx vytváří dokonalou reprodukci basových tónů zachycením a vylepšením tónů s nízkým kmitočtem. Výsledkem jsou mnohem dokonalejší basy a celkový zvukový vjem.

 • Vícekanálové Super Audio CD pro maximální zážitek z hudby

  Vícekanálový formát SACD je hudební formát nové generace, který nabízí velmi vysokou kvalitu reprodukce hudby. Díky vícekanálovému prostorovému zvuku 5.1 a plné zpětné i budoucí kompatibilitě s disky CD nabízí bezkonkurenční výkon pro potěšení z poslechu.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital pro filmy či koncerty

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital a DTS využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • Dolby Pro Logic pro prostorový zvuk ze stereofonních zdrojů

  Systém Dolby Pro Logic od proslulé firmy Dolby Laboratories využívá toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Stereofonní nahrávky vám tak přinesou vysoce kvalitní prostorový 5.1kanálový zvuk.

 • Technologie DCDi™ Faroudja a Digital Crystal Clear

  Technologie Digital Crystal Clear je tvořena souborem nových funkcí, které digitálně upravují a optimalizují úroveň kontrastu, barev a ostrosti obrazu.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Hudba: SACD, CD, MP3-CD, CD-R a CD-RW

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při poslechu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat