Počítačová technika, tablety a telefony

Voice Tracer

Zpravodajská souprava

  Voice Tracer

  Zpravodajská souprava

  Ideální způsob pořizování poznámek

  Zpravodajská souprava vám umožňuje snadno zaznamenávat proslovy, přednášky, prezentace anebo menší schůzky. Diktafon Digital Voice Tracer s funkcí zoom mikrofonu kliknutím a dálkovým ovladačem dělají z této sady nástroj, který pro celou řadu potřeb záznamu obsahuje vše v jednom zařízení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Voice Tracer Zpravodajská souprava

4 GB, 572 h záznamu LFH0885/00 Najít podobné výrobky

Ideální způsob pořizování poznámek

Zaznamenejte si rozhovory a proslovy

 • Mikrofon s funkcí zoom kliknutím pro vzdálené nahrávání

  Inovativní jednosměrný mikrofon s funkcí zoom zvládne zaznamenávat hlasy z velké vzdálenosti a zároveň potlačovat okolní šum.

 • Pohodlná obsluha pomocí dálkového ovládání

  Dálkové ovládání je nejpohodlnější způsob, jak zahájit a ukončit nahrávání, nastavovat indexové značky nebo otevřít nový soubor nahrávání, pokud chcete oddělovat kapitoly.

 • Nekomprimované stereofonní nahrávání PCM pro kvalitu zvuku jako z CD

  Vyberte si z několika režimů nahrávání: od nekomprimovaného stereofonního nahrávání PCM v kvalitě jako z CD přes dva stereofonní režimy SHQ a HQ až po tři monofonní režimy SP, LP a SLP umožňující prodlouženou dobu nahrávání.

 • Lepší kvalita zvuku díky nastavitelné citlivosti mikrofonu

  Poměr signál/šum je u vysoce citlivých mikrofonů mnohem lepší než u standardních. Je zvýšena citlivost nahrávání (zachytí více signálu hlasu), aniž by došlo ke snížení kvality zvuku.

 • Mimořádně velký podsvícený displej pro okamžitý přehled

  Velký grafický displej umožňuje okamžitě zobrazit všechny důležité informace o souboru. Díky podsvícení je to možné i za zhoršených světelných podmínek.

 • Včetně stereofonního mikrofonu na klopu a sluchátek

  Diktafon Voice Tracer je vybaven lehkými stereofonními sluchátky navrženými pro pohodlné nošení během dlouhodobého používání a všesměrovým stereofonním mikrofonem na klopu. Vysoká citlivost mikrofonu poskytuje vynikající kvalitu záznamu a stereofonní sluchátka silný zvuk.

 • Uspořádejte své soubory snadno a rychle díky čtyřem složkám

  Digitální diktafon Voice Tracer podporuje až 99 nahrávek v každé z dostupných složek, čímž umožňuje snadné a rychlé uspořádání souborů.

 • Mimořádně velký přední reproduktor pro křišťálově čisté přehrávání hlasu

  Velké reproduktory mají větší kapacitu pro vytváření zvuku, proto nabízejí zážitky ze silného a bohatého zvuku.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB zaručuje maximální kompatibilitu

  Diktafon Voice Tracer nabízí jako velkokapacitní paměťové zařízení USB pohodlný způsob ukládání, zálohování a přenášení souborů. Diktafon Voice Tracer lze k počítači připojit prostřednictvím USB a nevyžaduje instalaci zvláštního softwaru. Diktafon Voice Tracer je automaticky zobrazen jako vyjímatelný disk a umožňuje snadné přetahování souborů z a na jednotku.

 • Vizuální indikátor úrovně nahrávání zobrazuje úroveň hlasu

  Vizuální indikátor úrovně nahrávání zobrazuje jasné informace o úrovni hlasu, abyste mohli neustále udržovat optimální podmínky nahrávání.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat