Audio přehrávač s Flash pamětí

  Audio přehrávač s Flash pamětí

  Přenosný přehrávač MP3

  Konečně to pravé! Nyní si můžete vzít a chlubit se elegantní klíčenkou Key015 a užívat si 8 hodin nepřetržitého přehrávání souborů MP3 nebo 16 hodin hudby WMA díky paměti 512 MB. Přenos hudby, dat i nabíjení přes Direct USB. 100% odolný proti otřesům - stejně jako vy! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Audio přehrávač s Flash pamětí

Přenosný přehrávač MP3

Až 16 hodin hudby.

 • Připojení Direct USB pro snadný přenos bez kabelů!

  Připojení Direct USB pro snadný přenos bez kabelů!

  Zařízení s bezdrátovým připojením Direct USB lze zapojit přímo - bez použití kabelu - do portu rozhraní USB počítače. Počítač automaticky rozpozná zařízení jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB (systém Windows 98 vyžaduje doplňkové ovladače) umožňující snadné přetahování souborů v aplikaci Průzkumník Windows (nebo Apple Folders) mezi počítačem a zařízením. Stačí každý den naplnit zařízení hudbou a daty.

 • Dobíjení baterií prostřednictvím USB portu

  Dobíjení baterií prostřednictvím USB portu

  Dobíjení baterií prostřednictvím USB portu zajišťuje naprosté pohodlí při dobíjení zařízení. Není nutná žádná externí nabíječka ani kabely; stačí připojit zařízení a dobíjet přímo na počítači.

 • Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Přehrávání formátů MP3 a WMA

  Technologie pro kompresi zvuku umožňuje zmenšit velikost velkých souborů s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. MP3 a WMA patří mezi kompresní formáty, díky kterým si vychutnáte svět digitální hudby na svém přehrávači GoGear. Stáhněte si skladby ve formátu MP3 nebo WMA z autorizovaných zdrojů hudby na síti Internet nebo si vytvořte své vlastní zkopírováním z hudebních CD a přeneste je do svého zařízení.

 • Externí sada akumulátorů pro další hodiny zábavy

  Elegantní externí sada akumulátorů se snadno zacvakne do přehrávače a poskytuje další zdroj energie pro Vaše hudební zážitky na cestách. Sada využívá standardní alkalické baterie, které zajišťují ještě více hodin zábavy.

 • Integrovaný ovladač s 5 tlačítky pro snadný přístup k hudbě

  5prvkové integrované dálkové ovládání na kabelu umožňuje snadný přístup k ovládacím prvkům. Připojuje se k zařízení kompaktní zástrčkou a je vybaveno standardním konektorem pro připojení sluchátek, která umožňuje snadné přepojení sluchátek.

 • Navigace SuperSkip™ najde skladby jednoduše a rychle

  Navigace SuperSkip™ najde stopy jednoduše a rychle. Procházejte seznamem skladeb na vašem zařízení plnou rychlostí prostým stisknutím a podržením tlačítka Předchozí sklaba nebo Další skladba a najděte oblíbenou stopu během několika málo sekund.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB k ukládání dat. souborů

  Velkokapacitní paměťová zařízení USB slouží k pohodlnému ukládání, zálohování a přenášení souborů. Zařízení se připojují k počítači pomocí portu USB a nevyžadují instalaci žádného zvláštního softwaru (pouze systém Windows 98 a Me vyžaduje ovladače). Zařízení se v aplikaci Průzkumník Windows automaticky zobrazí jako vyjímatelný disk a umožňuje přemísťování souborů do i ze zařízení.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 MB = 1 milion bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat