Fidelio

Philips Fidelio SoundHub

Domácí kino 2.1

  Philips Fidelio SoundHub

  Domácí kino 2.1

  Vynikající čistota všech detailů zvuku

  Objevte křišťálově čistý zvuk díky novému systému domácího kina Philips SoundHub HTS9221. Titanové výškové reproduktory poskytují dokonalou čistotu všech detailů zvuku. Začněte si vychutnávat své oblíbené filmy a hudbu tak, jak mají znít. Zobrazit všechny výhody

 • Vynikající čistota všech detailů zvuku

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio SoundHub Domácí kino 2.1

3D Blu-ray, Titanové výškové reproduktory HTS9221/12 Najít podobné výrobky

Vynikající čistota všech detailů zvuku

Posedlost zvukem

 • Titanové výškové reproduktory pro nezkreslený zvuk vynikající kvality

  Titanové výškové reproduktory pro nezkreslený zvuk vynikající kvality

  Společně vyvinuté výškové reproduktory vyrobené z titanu jsou velmi pevné a lehké a zaručují nezkreslený zvuk. Neuvěřitelná odolnost proti zkreslování a rezonancím v celém frekvenčním rozsahu zaručuje fantastickou čistotu všech zvukových detailů.

 • Prvotřídní zesilovače třídy D pro zachování každého detailu zvuku

  Prvotřídní zesilovače třídy D pro zachování každého detailu zvuku

  Vlastní prvotřídní zesilovače třídy D od společnosti Philips jsou navrženy tak, aby zachovaly originální zvuk zdroje a lepší věrnost audiosignálu. Díky tomu jsou zvukové detaily hudby a filmů zprostředkovány přesně tak, jak umělec nebo režisér zamýšlel.

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Vestavěný dok pro pohodlné přehrávání z iPodu a iPhonu

  Vestavěný dok pro pohodlné přehrávání z iPodu a iPhonu

  Vestavěný dok pro iPod a iPhone vám umožní přehrávat filmy, hudbu a fotografie z iPodu a iPhonu. A ještě více – můžete ovládat iPod nebo iPhone a procházet jeho obsah na televizní obrazovce, to vše pomocí dálkového ovladače domácího kina. Protože integrovaný dok odstraňuje nepohodlné kabely a připojení, přináší vám domů přenosnou zábavu – s absolutní lehkostí.

 • Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Systémy domácího kina Philips s technologií Smart TV nabízejí velké množství pokročilých funkcí včetně Net TV, DLNA a MyRemote. Díky funkci Net TV máte v televizoru velké množství online informací a zábavy. Stačí ve výchozí nabídce vybrat Net TV a začít s procházením služeb, např. obchodů s videi na požádání*, kde lze získat novinky v HD, a služby Catch-up TV. Díky funkci DLNA máte přístup k fotografiím, hudbě a filmům uloženým v PC z pohodlí pohovky. Nemůžete najít dálkový ovladač? Díky aplikaci Philips MyRemote stačí k ovládání domácího kina chytrý telefon nebo tablet PC.

 • Virtuální prostorový zvuk pro realistický zážitek z filmů

  Virtuální prostorový zvuk pro realistický zážitek z filmů

  Technologie virtuálního prostorového zvuku společnosti Philips přináší bohatý prostorový zvuk v systému s méně než pěti reproduktory. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Každý kvalitní zdroj stereofonního signálu je přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

 • Jedinečné reproduktory s otevřeným výškovým reproduktorem pro nerušený zvuk

  Jedinečné reproduktory s otevřeným výškovým reproduktorem pro nerušený zvuk

  Jedinečné reproduktory s otevřeným výškovým reproduktorem pro maximální rozptyl a otevřenost zvuku.

 • Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Díky vestavěné podpoře WiFi můžete jednoduše připojit domácí kino přímo k domácí síti a vyzkoušet si bohatou nabídku online služeb. Vychutnejte si některé z nejlepších webových stránek nabízejících filmy, obrázky, zábavné informace a další online obsah šitý na míru obrazovce televizoru.

 • Křišťálově čistý a detailní zvuk Crystal Clear

  Křišťálově čistý a detailní zvuk Crystal Clear

  Díky křišťálově čistému zvuku od společnosti Philips budete moci rozlišit a ocenit každičký zvukový detail tak, jak by měl znít a jak to zamýšlel interpret nebo režisér! Křišťálově čistý zvuk reprodukuje zdroj zvuku (ať je to akční film, hudba nebo živý koncert) věrně, přesně a bez jakéhokoli zkreslení. Domácí kina Philips s křišťálově čistým zvukem využívají zpracování zvuku jen minimálně, aby zachovaly čistotu původního audio obsahu. Výsledkem je větší zvuková přesnost, která se nese k vašim uším.

 • Stylový design z vysoce kvalitního leštěného hliníku a skla

  Stylový design z vysoce kvalitního leštěného hliníku a skla
Zobrazit všechny specifikace
 • Domácí kino lze připojit ke všem dalším televizorům Philips.
 • Dostupnost videa na vyžádání ve vaší zemi zjistíte na internetových stránkách www.philips.com/blu-ray.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat