Domácí kino 5.1

  Domácí kino 5.1

  Ponořte se do detailního zvuku každého filmu

  Díky křišťálově čistému zvuku domácího kina Philips HTS8562 uslyšíte a oceníte každý detail tak, jak to umělec nebo režisér zamýšlel. Křišťálově čistý zvuk minimalizuje proces zpracování zvuku a dokáže reprodukovat zdroj přesně a bez zkreslení. Zobrazit všechny výhody

 • Ponořte se do detailního zvuku každého filmu

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino 5.1

3D Blu-ray, dok pro iPod/iPhone HTS8562/12 Najít podobné výrobky

Ponořte se do detailního zvuku každého filmu

Posedlost zvukem

 • Prvotřídní kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou pro křišťálově čistý zvuk

  Prvotřídní kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou pro křišťálově čistý zvuk

  Díky křišťálově čistému zvuku od společnosti Philips budete moci rozlišit a ocenit každičký zvukový detail tak, jak by měl znít a jak to zamýšlel interpret nebo režisér! Křišťálově čistý zvuk reprodukuje zdroj zvuku (ať je to akční film, hudba nebo živý koncert) věrně, přesně a bez jakéhokoli zkreslení. Domácí kina Philips s křišťálově čistým zvukem využívají zpracování zvuku jen minimálně, aby zachovaly čistotu původního audio obsahu. Výsledkem je větší zvuková přesnost, která se nese k vašim uším.

 • Automatická kalibrace slouží k synchronizaci reproduktorů a zajištění dokonalé akustiky

  Automatická kalibrace slouží k synchronizaci reproduktorů a zajištění dokonalé akustiky

  Nastavení vašeho nového domácího kina Philips na optimální zvuk je nyní hračka. Stačí stisknout tlačítko na dálkovém ovladači. Spustí se inteligentní, předem nahraný software pro kalibraci zvuku, který vysílá testovací signály do reproduktorů. Tyto signály jsou zpětně zachyceny a analyzovány mikrofonem s automatickou kalibrací a jsou provedeny potřebné úpravy nastavení, přičemž jsou brány v úvahu vzdálenosti mezi reproduktory a poslechovými místy, hlasitost a zpoždění odezvy pro audio signály z jednotlivých reproduktorů. Za 60 sekund je zvuk v místnosti dokonalejší a optimalizovaný.

 • Rozbočovač HDMI umožňuje připojení zařízení HDMI pro fantastický zvuk a obraz

  Rozbočovač HDMI umožňuje připojení zařízení HDMI pro fantastický zvuk a obraz

  Rozbočovač HDMI nabízí další porty HDMI pro pohodlné připojení dalších zařízení, například herních konzolí nebo HD set-top boxu. Připojíte-li tato zařízení prostřednictvím sběrnice HDMI, můžete si vychutnat veškerou zábavu se zvukem i obrazem ve vysokém rozlišení.

 • Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Díky vestavěné podpoře WiFi můžete jednoduše připojit domácí kino přímo k domácí síti a vyzkoušet si bohatou nabídku online služeb. Vychutnejte si některé z nejlepších webových stránek nabízejících filmy, obrázky, zábavné informace a další online obsah šitý na míru obrazovce televizoru.

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Systémy domácího kina Philips s technologií Smart TV nabízejí velké množství pokročilých funkcí včetně Net TV, DLNA a MyRemote. Díky funkci Net TV máte v televizoru velké množství online informací a zábavy. Stačí ve výchozí nabídce vybrat Net TV a začít s procházením služeb, např. obchodů s videi na požádání*, kde lze získat novinky v HD, a služby Catch-up TV. Díky funkci DLNA máte přístup k fotografiím, hudbě a filmům uloženým v PC z pohodlí pohovky. Nemůžete najít dálkový ovladač? Díky aplikaci Philips MyRemote stačí k ovládání domácího kina chytrý telefon nebo tablet PC.

 • Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro připojení bez změti kabelů

  Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro připojení bez změti kabelů

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD Advanced Digital Out poskytují nejlepší zvuk z Blu-ray disků. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Advanced Digital Out a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Křišťálově čistý a detailní zvuk Crystal Clear

  Křišťálově čistý a detailní zvuk Crystal Clear

  Díky křišťálově čistému zvuku od společnosti Philips budete moci rozlišit a ocenit každičký zvukový detail tak, jak by měl znít a jak to zamýšlel interpret nebo režisér! Křišťálově čistý zvuk reprodukuje zdroj zvuku (ať je to akční film, hudba nebo živý koncert) věrně, přesně a bez jakéhokoli zkreslení. Domácí kina Philips s křišťálově čistým zvukem využívají zpracování zvuku jen minimálně, aby zachovaly čistotu původního audio obsahu. Výsledkem je větší zvuková přesnost, která se nese k vašim uším.

Zobrazit všechny specifikace
 • Dostupnost videa na vyžádání ve vaší zemi zjistíte na internetových stránkách www.philips.com/blu-ray.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat