Domácí kino SoundBar s DVD

  Domácí kino SoundBar s DVD

  Domácí kino 5.1 z jediného kvádru

  Vychutnejte si prostorový zvuk 5.1 v libovolné místnosti, na kterémkoli místě. Díky funkci Ambisound poskytuje tento systém integrovaný do jediného zařízení, které se snadno vejde pod jakýkoli televizor s plochou obrazovkou, neuvěřitelný zážitek z poslechu s vynikající kvalitou zvuku a obrazu.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino 5.1 z jediného kvádru

s funkcí Ambisound

 • Technologie Ambisound pro prostorový zvuk 5.1 z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound pro prostorový zvuk 5.1 z méně reproduktorů

  Technologie Ambisound přináší opravdu pohlcující vícekanálový prostorový zvuk z méně reproduktorů. Nabízí uchvacující zážitek ze zvuku 5.1 bez omezení divákovy pozice, nezávisle na velikosti nebo tvaru místnosti a bez rušení, způsobeného množstvím reproduktorů a kabelů. Pomocí kombinovaného efektu psychoakustických jevů, zpracování polí a precizního umístění zakřiveného reproduktoru přináší technologie Ambisound více zvuku z méně reproduktorů.

 • Zařízení SoundBar s integrovanými reproduktory, zesilovači a DVD přehrávačem

  Zařízení SoundBar s integrovanými reproduktory, zesilovači a DVD přehrávačem

  Zařízení SoundBar je kompletní řešení typu vše v jednom, které poskytuje vynikající prostorový zvuk 5.1 umožňující vtahující zážitek z filmu. V modelu SoundBar jsou integrovány reproduktory, zesilovače a DVD přehrávač, nepotřebujete proto pod televizí nic jiného. Můžete si uspořádat obývací pokoj podle svých představ, a přesto si užívat okouzlujícího zvukového zážitku z více kanálů – abyste si mohli filmy vychutnávat s přáteli a rodinou.

 • Hodí se k jakémukoli televizoru s plochou obrazovkou, optimálně s úhlopříčkou 37” nebo větší

  Hodí se k jakémukoli televizoru s plochou obrazovkou, optimálně s úhlopříčkou 37” nebo větší

  Zařízení SoundBar přináší závan sofistikace a elegance do každého obývacího pokoje. Je navrženo tak, aby se hodilo k libovolnému televizoru s plochou obrazovkou s úhlopříčkou 94 cm (37") a větší, je však možné jím doplnit jakýkoli jiný televizor s plochou obrazovkou – bude se hodit do každého interiéru a ke každému životnímu stylu.

 • Výborná kvalita zvuku s kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou a funkcí DoubleBASS

  Výborná kvalita zvuku s kuželovými výškovými reproduktory s měkkou membránou a funkcí DoubleBASS

  Kvalita zvuku, které jakoby nepocházela z tohoto světa, je zajištěna pomocí funkce DoubleBASS a kuželových výškových reproduktorů s měkkou membránou. Funkce DoubleBASS zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu, takže uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny. Kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou zajišťují čistou reprodukci středních a vysokých frekvencí, která přispívá ke zvýšení průzračnosti zvuku a rozšíření zvukového jeviště – uslyšíte vše v té nejčistší formě.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  HDMI 1080p se zvýšeným rozlišením poskytuje křišťálově čistý obraz. Filmy natočené ve standardním rozlišení si nyní můžete užívat v pravém vysokém rozlišení s podrobnějším a naprosto přirozeným obrazem. Funkce Progressive Scan (vyjádřená písmenem „p“ v názvu „1080p“) odstraňuje řádkovou strukturu převažující na televizních obrazovkách a opět zajišťuje jednoznačně ostrý obraz. HDMI navíc vytváří přímé digitální připojení, přenášející nekomprimované digitální video ve formátu HD nebo digitální vícekanálový zvuk, a to bez nutnosti jeho převodu na analogový zvuk – výsledkem je perfektní obraz a vynikající kvalita zvuku, zaručeně neovlivněná žádným šumem.

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Připojení MP3 přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 přehrává hudbu z přenosných přehrávačů médií

  Připojení MP3 umožňuje přehrávání souborů MP3 v systému domácího kina, a to přímo z přenosného přehrávače médií. Stačí připojit přehrávač MP3 k vestavěnému konektoru pro připojení MP3 a můžete si vychutnávat hudbu MP3 v mimořádné zvukové kvalitě, kterou nabízí systém domácího kina Philips. Připojení MP3 přináší hudbu v přenosném formátu do pohodlí vašeho obývacího pokoje.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat více zařízení pomocí jednoho ovládání. Využívá průmyslový standard, protokol HDMI CEC, ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí HDMI kabelu. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání mohou být nyní používány dokonale snadno.

 • Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Funkce FullSound™ – hudba z MP3 jako živá

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby ve formátu MP3 a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si vychutnáte hudební CD bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu pro další zpracování audia, kombinuje technologie FullSound proslulou zkušenost společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu a čistého zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby ve formátu MP3, která se dotkne vaší duše a roztančí vaše nohy.

 • Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Flexibilní umístění na stěně, na nábytku nebo na podstavci

  Využijte univerzálnost tohoto systému domácího kina, který můžete umístit tam, kam chcete. Na podstavci pro televizor, na stole nebo namontovaný na stěně – tento výrobek vypadá úžasně a funguje bez kompromisů. Tady máte příležitost určit, jak bude váš domov vypadat, a nevzdávat se přitom skvělého zážitku z domácího kina.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat