Fidelio

Philips Fidelio SoundBar

Bezdrátové prostorové reproduktory pro domácí kino

  • KA

  Philips Fidelio SoundBar

  Bezdrátové prostorové reproduktory pro domácí kino

  Prostorový filmový zvuk, bezdrátově

  HTL9100 je první reproduktor soundbar společnosti Philips s realistickým prostorovým zvukem vycházejícím z odnímatelných bezdrátových reproduktorů. Užívejte si volnost stálého nebo dočasného umístění prostorových reproduktorů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrátové prostorové reproduktory pro domácí kino

Bezdrátové prostorový zvuk 4.1 CH, Bluetooth®, 2 vstupy HDMI a výstup HDMI ARC, Hliník HTL9100/12 Najít podobné výrobky

Prostorový filmový zvuk, bezdrátově

s odnímatelnými reproduktory

 • Virtuální prostorový zvuk pro realistický zážitek z filmů

  Virtuální prostorový zvuk pro realistický zážitek z filmů

  Technologie virtuálního prostorového zvuku společnosti Philips přináší bohatý prostorový zvuk v systému s méně než pěti reproduktory. Vysoce propracované prostorové algoritmy věrně napodobují zvukové charakteristiky, které se vyskytují v ideálním vícekanálovém prostředí standardu 5.1. Každý kvalitní zdroj stereofonního signálu je přeměněn na naprosto přirozený vícekanálový prostorový zvuk. Pro vychutnání plného zvuku v celé místnosti tak již nepotřebujete další reproduktory, kabely nebo stojany.

 • Připojení ke dvěma konektorům HDMI x 2 pro skvělou kvalitu obrazu a zvuku

  Připojení ke dvěma konektorům HDMI x 2 pro skvělou kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnejte si přehrávání ve 3D v nadživotní velikosti a křišťálově čistý zvuk 5.1 nebo 7.1 – stačí zapojit zvukový výstup přehrávače HDMI x 2 ke konektoru AV přijímače bez 3D.

 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete snadno přehrávat svoji oblíbenou hudbu z jakýchkoli chytrých telefonů, tabletů nebo laptopů, například i iPodu nebo iPhonu v reproduktoru kompatibilním s funkcí Bluetooth.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systému Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zaručil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamický realismus. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Prostorový zvuk podle potřeby– oddělitelné bezdrátové prostorové reproduktory

  Prostorový zvuk podle potřeby– oddělitelné bezdrátové prostorové reproduktory

  Nechte se podle libosti unášet prvotřídním prostorovým zvukem . Jednoduše oddělte bezdrátové prostorové reproduktory od hlavní jednotky zařízení Soundbar a umístěte je v zadní části místnosti. Takto dosáhnete plného prostorového zvuku 5.1 ve filmech a hrách. Poté připojte reproduktory zpět a používejte stylové zařízení Soundbar k přehrávání hudby a ozvučení televizních pořadů. Díky patentem chráněné technologii bezdrátového ozvučení a prostorovým reproduktorům využívajícím vlastní frekvenci nebude docházet k rušení. Výsledkem je zcela bezdrátový systém prostorového zvuku umožňující sledování filmů a poslech hudby v bezztrátové kvalitě.

 • Snímač orientace zajišťuje ten nejlepší zvuk při jakémkoli umístění

  Snímač orientace zajišťuje ten nejlepší zvuk při jakémkoli umístění

  Kvalita zvuku závisí na tom, jak je zařízení SoundBar v místnosti umístěno. Tento systém se naštěstí dodává s chytrým automatickým snímačem orientace, který optimalizuje kvalitu zvuku ihned poté co zjistí, zda je vaše zařízení soundbar umístěno vodorovně nebo svisle. Takže ať se rozhodnete usadit zařízení SoundBar na polici nebo jej instalovat na stěnu, kvalita zvuku bude vždy dokonalá.

 • Snímač orientace zajišťuje ten nejlepší zvuk při jakémkoli umístění

  Snímač orientace zajišťuje ten nejlepší zvuk při jakémkoli umístění

  Kvalita zvukového zážitku závisí na tom, jak je zařízení soundbar v místnosti umístěno. Tento systém se naštěstí dodává s chytrým automatickým snímačem orientace, který optimalizuje kvalitu zvuku ihned poté co zjistí, zda je vaše zařízení soundbar umístěno vodorovně nebo svisle. Takže ať se rozhodnete usadit zařízení soundbar na polici nebo je instalovat na stěnu, můžete si být jisti, že vždy získáte vynikající zvukový zážitek.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat