Reproduktor Soundbar

  Reproduktor Soundbar

  Skvělý prostorový zvuk pro každý televizor

  Tento reproduktor Philips Soundbar HTL7140B pro skvělý prostorový zvuk využívá nejmodernější patentovanou technologii Ambisound, 5.1kanálový zvuk s celkovým výstupním výkonem 320 W a precizními zakřivenými reproduktory vytváří lepší zvuk, než byste od něj čekali. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 16 199 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktor Soundbar

5.1 s bezdrátovým subwooferem, Bluetooth® aptX, AAC a NFC, HDMI 4K–2K, Technologie Ambisound HTL7140B/12 Najít podobné výrobky

Skvělý prostorový zvuk pro každý televizor

s bezdrátovým subwooferem

 • Technologie Ambisound pro zážitek ze skutečně prostorového zvuku

  Technologie Ambisound pro zážitek ze skutečně prostorového zvuku

  Technologie Ambisound přináší opravdu pohlcující vícekanálový prostorový zvuk z elegantního reproduktoru typu SoundBar. Nabízí uchvacující zážitek ze zvuku 5.1 bez omezení divákovy pozice, nezávisle na velikosti nebo tvaru místnosti a bez zbytečně překážejících reproduktorů a kabelů. Pomocí kombinovaného efektu psychoakustických jevů, zpracování polí a precizního umístění zakřiveného reproduktoru vytváří technologie Ambisound skutečně pohlcující a širší zvukový efekt.

 • 5.1 vícekanálový zvuk pro skutečně pohlcující prostorový efekt

  5.1 vícekanálový zvuk pro skutečně pohlcující prostorový efekt

  Model HTL7140B nabízí 5.1 vícekanálový zvuk se skutečně pohlcujícím prostorovým efektem. Zatímco většina reproduktorů typu SoundBar dnes nabízí 2.1 kanálový zvuk, model HTL7140B disponuje 5.1 kanálovým zvukem z 6 vestavěných zesilovačů, které zajišťují vynikající kvalitu zvuku. Tento model používá stejnou konfiguraci kanálů jako klasické 5.1 systémy s předním levým a pravým kanálem, středovým kanálem, dvěma prostorovými kanály a subwooferem. Podporuje technologii Dolby digital pro-logic 2.

 • Vyhrazený středový kanál pro dokonale srozumitelné hlasy

  Vyhrazený středový kanál pro dokonale srozumitelné hlasy

  Většina reproduktorů typu SoundBar na trhu má 2.1 kanály. Středový kanál je zamíchán do 2.1 kanálů, a hlasy jsou proto méně srozumitelné. Model HTL7140B má 2 vyhrazené měniče s vlastním zesilovačem, které reprodukují jinak zpracovaný zvukový signál. Důkladným zpracováním zvuku je možné vytvořit širší zvukové pole, než když měniče reprodukují stejný zvuk. Zvukové pole je větší, než je fyzická délka reproduktoru. Diváci sledující programy v cizím jazyce nebo filmy tak mohou dobře rozumět. To samé platí pro televizní zpravodajství.

 • HDMI 4K2K pro obsah v rozlišení Ultra HD

  HDMI 4K2K pro obsah v rozlišení Ultra HD

  Technologie HDMI 4K2K v sobě zahrnuje standard HDMI 1.4. Díky tomu podporuje obsah v mimořádně vysokém rozlišení (UHD). To v současnosti znamená rozlišení 4K, které má maximálně 4 096 pixelů na šířku a 2 160 pixelů na výšku, tedy čtyřnásobek standardního rozlišení 1080p HD. Termín UHD zahrnuje i o něco nižší rozlišení 4K s šířkou 3 840 pixelů a výškou 2 160 pixelů. Oba formáty jsou podporovány prostřednictvím standardu HDMI 1.4. Obrazovky s rozlišením 4K tak u špičkových systémů domácího kina nabízejí stejné rozlišení jako mnohé komerční kinosály. Integrace tohoto standardu umožňuje další růst rozlišení 4K, takže jsou reproduktory připraveny i na budoucnost.

 • Dolby Digital a DTS pro skvělý prostorový zvuk

  Dolby Digital a DTS pro skvělý prostorový zvuk

  Přejděte na digitální signál a dostaňte maximum z vaší hudby a filmů. I stereofonní hudba zní skvěle, protože systémy Dolby Digital a DTS Digital Surround zdokonalují digitální hudbu a videa, takže ze svého reproduktoru domácího kina získáte skutečně pohlcující prostorový zvuk.

 • Precizní natočení měničů pro širší zvukový efekt

  Precizní natočení měničů pro širší zvukový efekt

  Výškové reproduktory svírají úhel 45 stupňů a vysoké frekvence vysílají do stran, čímž se také zvětšuje zvukové pole pro vysoké frekvence. Kombinace vepředu umístěných měničů, šikmo natočených výškových reproduktorů a patentovaného zpracování technologií Ambisound poskytuje širší zvukový efekt.

 • Bluetooth® (aptX® a AAC) pro bezdrátové streamování hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pro bezdrátové streamování hudby

  Bluetooth® (aptX® a AAC) pro bezdrátové streamování hudby

 • Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Pomocí technologie NFC (Near Field Communications) spárujete zařízení Bluetooth jednoduše jedním dotykem. Stačí klepnout na chytrý telefon nebo tablet s technologií NFC v dosahu NFC reproduktoru. Takto jednoduše reproduktor zapnete, aktivujete párování Bluetooth a spustíte streamování hudby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat