Domácí kino 2.1 3D Blu-ray

  Domácí kino 2.1 3D Blu-ray

  Výkonný prostorový filmový zvuk s hlubokými basy

  Obohaťte hudbu a filmy díky domácímu kinu Philips. S 15mm hornovým výškovým reproduktorem s měkkou membránou nebyl zvuk ještě kvalitnější. Výkonný 3x silnější „žebrovaný“ systém Bass Reflex pro naprosto realistické nízké tóny. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino 2.1 3D Blu-ray

Naprosto čistý zvuk, Vestavěné Wi-Fi a Bluetooth®, 2 vstupy HDMI a výstup HDMI ARC, 500 W HTB5255D/12 Najít podobné výrobky

Výkonný prostorový filmový zvuk s hlubokými basy

Posedlost zvukem

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Vestavěná podpora WiFi pro snadné bezdrátové připojení k ostatním médiím

  Díky vestavěné podpoře WiFi můžete jednoduše připojit domácí kino přímo k domácí síti a vyzkoušet si bohatou nabídku online služeb. Vychutnejte si některé z nejlepších webových stránek nabízejících filmy, obrázky, zábavné informace a další online obsah šitý na míru obrazovce televizoru.

 • Připojení ke dvěma konektorům HDMI x 2 pro skvělou kvalitu obrazu a zvuku

  Připojení ke dvěma konektorům HDMI x 2 pro skvělou kvalitu obrazu a zvuku

  Vychutnejte si přehrávání ve 3D v nadživotní velikosti a křišťálově čistý zvuk 5.1 nebo 7.1 – stačí zapojit zvukový výstup přehrávače HDMI x 2 ke konektoru AV přijímače bez 3D.

 • Internetové rádio vám přináší celý svět online rozhlasových kanálů

  Internetové rádio vám přináší celý svět online rozhlasových kanálů

  Internetové rádio je zvuková služba, která je distribuována po internetu. Některé internetové stanice jsou spojené s klasickými (pozemními) rozhlasovými stanicemi nebo sítěmi, zatímco jiné jsou pouze internetové, nezávislé a vysílající pouze přes web. Se službou internetového rádia můžete přistupovat k online rozhlasovým stanicím odkudkoli na světě a poslouchat nejrůznější hudební žánry, zprávy, sportovní přenosy a novinky ze světa zábavy, případně si pustit své oblíbené nebo specializované stanice.

 • Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Intuitivní dotykový panel umožňuje nastavit hlasitost a další možnosti přehrávání pouhým dotykem citlivých ovládacích prvků na předním panelu.

 • Výkon 500 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu

  Výkon 500 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu
 • Křišťálově čistý zvuk pro vynikající zřetelnost a realismus

  Křišťálově čistý zvuk pro vynikající zřetelnost a realismus
 • Bezdrátové streamování hudby Bluetooth z hudebních zařízení

  Bezdrátové streamování hudby Bluetooth z hudebních zařízení
 • Přehrávejte a nabíjejte iPod/iPhone pomocí portu USB

  Vychutnejte si oblíbenou hudbu a současně nabíjejte svůj iPod/iPhone! Jednoduše připojte iPod/iPhone příslušným kabelem k portu USB na systému domácího kina. Systém nabíjí váš iPod/iPhone a současně přehrává, takže si můžete vychutnat svou hudbu bez starostí, že by se vybila baterie v zařízení Apple.

 • Dolby TrueHD Křišťálově čistý zvuk pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Technologie Dolby TrueHD Digital Plus nabízí zvuk nejvyšší kvality pro vaše domácí kino. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standard Dolby TrueHD dovršuje zážitek z poslechu hudby ve vysokém rozlišení.

Zobrazit všechny specifikace
 • DivX, DivX Certified a související loga jsou ochranné známky společnosti DivXNetworks, Inc. a používají se za poskytnutí licence.
 • Dolby a symbol dvojitého D jsou ochranné známky společnosti Dolby Laboratories Inc.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat