DryCare Pro Vysoušeč vlasů

  • KA
  • KA

  DryCare Pro Vysoušeč vlasů

  Profesionální výkon zajišťující menší poškození

  Vysoušeč vlasů Philips Pro s výkonem 2 300 W rychle vysuší vlasy a přitom je poškodí jen minimálně – a to díky inovativnímu a jedinečnému koncentrátoru Style & Protect: brání přehřívání vlasů a současně nabízí stále skvělé možnosti úpravy účesu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Pro Vysoušeč vlasů

2300 W, Motor AC – 120 km/h, Ionizační péče, Nástavec Style & Protect HPS920/00 Najít podobné výrobky

Profesionální výkon zajišťující menší poškození

 • Menší poškození s koncentrátorem Style&Protect

  Menší poškození s koncentrátorem Style&Protect

  Inovativní a jedinečný koncentrátor Style & Protect byl vynalezen proto, aby bylo možné přesně upravovat účes 6mm koncentrátorem a současně pečovat o vlasy. Při úpravě účesu pomocí tenkého koncentrátoru se koncentrátor dostane do velmi blízkého kontaktu s vlasy a někdy se jich dotýká. Nahromadí se teplo až 180 stupňů Celsia a vlasy se poškozují v důsledku přehřátí. Koncentrátor Style & Protect si vynutí otevření klapky, takže když se vlasy příliš zahřejí, přebytečné teplo unikne a zlepší se výkon přístroje.

 • Nejlepší teplota vysoušení díky systému ThermoProtect

  Nejlepší teplota vysoušení díky systému ThermoProtect

  ThermoProtect poskytuje optimální teplotu při vysoušení a nabízí další ochranu před přehříváním vlasů. Se stejně výkonným prouděním vzduchu získáte nejlepší výsledky pečujícím způsobem.

 • Profesionální příkon 2 300 W pro skvělé účesy

  Profesionální příkon 2 300 W pro skvělé účesy

  Tento vysoušeč vlasů s profesionálním příkonem 2 300 W vytváří silný proud vzduchu. Výsledná kombinace výkonu a rychlosti urychluje a usnadňuje vysoušení a úpravu účesu.

 • Zvýšená péče s ionizační technologií zajistí lesklé vlasy bez zacuchání

  Zvýšená péče s ionizační technologií zajistí lesklé vlasy bez zacuchání

  Ionizační péče umožňuje antistatické sušení. Nabité záporné ionty redukují vytváření statické energie, upravují účes a uhlazují vlasové kutikuly, čímž umocňují záři a lesk vlasů. Výsledkem je nádherně lesklý, hladký účes bez zacuchání.

 • Více péče s keramickou technologií s infračerveným ohřevem

  Více péče s keramickou technologií s infračerveným ohřevem

  Keramický prvek vydává infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení, aniž by došlo k narušení rychlosti a účinnosti.

 • Profesionální motorek na střídavý proud pro životnost delší o 50 %

  Profesionální motorek na střídavý proud pro životnost delší o 50 %

  Tento typ motorku je speciálně vyvinut pro profesionální trh a přináší několik výhod. Především má delší životnost než obvyklé motorky, čímž prodlužuje životnost vysoušeče vlasů o 50 %. Navíc zaručuje mimořádně silný proud vzduchu, což umožňuje tomuto přístroji až o 55 % rychlejší* vysoušení, než je tomu u ostatních vysoušečů s motorkem na střídavý proud. *Ve srovnání s předchozím modelem HP4997

 • Rychlost 120 km/h pro rychlé vysoušení

  Rychlost 120 km/h pro rychlé vysoušení

  Vysoušeč dosahuje rychlosti vysoušení až 120 km/h, což umožňuje o 50 % rychlejší vysoušení, než je tomu u jiných vysoušečů.* *Ve srovnání s předchozím modelem HP4997

 • 3m kabel – vhodné i do salonů

  3m kabel – vhodné i do salonů

  Délka kabelu 3 m je vhodná i do kadeřnických salonů, protože se vyznačuje lepší ohebností a snadnou manipulací: můžete jej použít, kdekoli chcete.

 • *2letá záruka plus 3 roky po provedení registrace online

  *2letá záruka plus 3 roky po provedení registrace online

  Tento výrobek byl důkladně testován, aby zajistil profesionální výkon a mohli jsme na něj nabídnout 5letou záruku.

 • Šest flexibilních nastavení rychlosti a teplot pro dokonalé ovládání

  Požadovanou rychlost a teplotu lze snadno upravit tak, abyste vytvořili dokonalý styl. Šest různých nastavení zaručuje plnou kontrolu pro precizní a osobitou úpravu účesu.

 • Funkce rychlého ochlazení pro váš styl

  Nepostradatelná profesionální funkce tlačítka Cold Shot poskytuje intenzivní proud chladného vzduchu. Používá se k dokončení a zpevnění účesu po jeho úpravě.

 • 2 tenké (6 mm & 8 mm) stylingové koncentrátory pro dokonalý styling

  Dokonalé výsledky při úpravě účesu díky koncentrátoru pro každou příležitost – 6 mm pro přesnou úpravu s maximální péčí a 8mm nástavec pro dokonalý lesk a uhlazení vlasů.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat