Miniaturní jukebox

  Miniaturní jukebox

  Přenosný jukebox, který můžete vzít vždy s sebou.

  Zachyťte zvuky okolního života pomocí miniaturního zařízení Audio Jukebox hdd070, které není větší než kreditní karta. Až 1 000 písniček a VKV rádio pro každou náladu zaručují, že se nebudete nikdy nudit. Připněte si jej a můžete svou hudbu a data nosit s sebou každý den. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný jukebox, který můžete vzít vždy s sebou.

Užijte si až 1000 písniček a rádio v pásmu VKV

 • Funkce SuperPlay™ zajišťuje přehrávání „jukebox“ jedním tlačítkem

  Funkce SuperPlay™ umožňuje rychlé spuštění hudby bez nutnosti vybírat seznamy skladeb nebo jednotlivé skladby. Pouhým zvýrazněním určité kategorie a stisknutím tlačítka Přehrávání můžete poslouchat veškerou hudbu pod hlavními kategoriemi hudebních knihoven, např. Interpreti nebo Alba. Bude se přehrávat veškerá hudba, v pořadí podle typu řazení dané kategorie. Pro další zdokonalení hudebního zážitku lze funkci SuperPlay™ rovněž kombinovat s funkcemi Náhodné a Opakované přehrávání.

 • Navigace SuperScroll™ pro snadné a rychlé vyhledávání skladeb

  Tlačítka pro vyhledávání s dvojí funkcí umožňují snadné ovládání při procházení rozsáhlých knihoven. Můžete postupně procházet seznam skladeb, nebo na požadovanou stopu přejdete tlačítkem SuperScroll™, které přidržíte.

 • Velkokapacitní paměťové zařízení USB k ukládání dat. souborů

  Velkokapacitní paměťová zařízení USB slouží k pohodlnému ukládání, zálohování a přenášení souborů. Zařízení se připojují k počítači pomocí portu USB a nevyžadují instalaci žádného zvláštního softwaru (pouze systém Windows 98 a Me vyžaduje ovladače). Zařízení se v aplikaci Průzkumník Windows automaticky zobrazí jako vyjímatelný disk a umožňuje přemísťování souborů do i ze zařízení.

Zobrazit všechny specifikace
 • 1 GB = 1 miliarda bajtů; dostupná kapacita paměti bude nižší.
 • Nabíjecí baterie mají omezený počet nabíjecích cyklů. Časem je bude nutné vyměnit. Životnost baterií a počet nabíjecích cyklů závisí na používání a nastavení.
 • Kapacita paměti vypočítaná pro 4minutové skladby a kódování formátu WMA rychlostí 64 kbps nebo formátu MP3 rychlostí 128 kbps.
 • Windows Media a logo Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Skutečná rychlost přenosu může být různá v závislosti na operačním systému a konfiguraci softwaru.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat