Saeco

Saeco Incanto Executive

Automatický espresovač

  Saeco Incanto Executive

  Automatický espresovač

  Vychutnejte si profesionální espresso doma

  Model Saeco Incanto Executive je nadčasové mistrovské dílo navržené pro nic menšího, než je dokonalost. Vybírejte až z 8 nastavení a připravte si dokonalou kávu přesně podle své chuti. Dvojitý ohřívač vody zajistí profesionální výkon a rychlost. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Incanto Executive Automatický espresovač

Příprava 7 typů kávy, Vestavěná nádoba a napěňovač mléka, Nerezová ocel, Mlýnek s možností 8 nastavení HD9712/11 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si profesionální espresso doma

Dokonalost v šálku zázračnou rychlostí

 • Lahodné horké cappuccino a latte macchiato jediným dotykem

  Lahodné horké cappuccino a latte macchiato jediným dotykem

  Aby byla konzistence krémové pěny neodolatelná, zabudovaná karafa na mléko napění mléko dvakrát, čímž odstraní bublinky a nečistoty. Jediným stisknutím tlačítka naplníte bez stříkání přímo do šálku hedvábnou pěnu příjemné teploty. Díky výkonnému dvojitému ohřívači dokáže napěnit mléko a bezprostředně potom připravit espresso, abyste měli krásně horké nápoje bez čekání.

 • Extrahujte maximum chuti se 100% keramickými mlýnky

  Extrahujte maximum chuti se 100% keramickými mlýnky

  Robustní 100% keramické mlýnky zaručují chvíle ryzího požitku z kávy na celá léta. Keramický materiál je na mletí ideální, protože umožňuje stálý průtok vody a extrahování nejčistší esence kávových zrn. A na rozdíl od ostatních „běžných“ mlýnků zabraňuje keramika přehřátí kávy a její připálené chuti.

 • Mléčné speciality bez čekání díky dvojitému ohřívači vody

  Mléčné speciality bez čekání díky dvojitému ohřívači vody

  Díky výkonnému dvojitému ohřívači můžete perfektně připravit horké espresso a cappuccino hned po sobě. Dva samostatné systémy ohřevu se postarají o optimální teplotu kávy i napěněného mléka. To zajistí profesionální výkon a rychlost v každé situaci.

 • Celá řada kávových specialit pouhým stisknutím tlačítka

  Celá řada kávových specialit pouhým stisknutím tlačítka

  Bohatá nabídka možností od espressa po latte macchiato čeká, aby uspokojila vaši touhu po kávě. Ať je to pro vás ranní nutnost nebo lahůdka po večeři, na dosah ruky máte variantu pro každou denní dobu.

 • Nastavte si a uložte sílu, množství a pěnu podle svých představ

  Nastavte si a uložte sílu, množství a pěnu podle svých představ

  Při nastavování můžete upravit každý krok a mít každý nápoj přesně podle svých představ. Tím, že si nastavíte a do paměti přístroje uložíte všechny možnosti – množství namletých kávových zrnek pro sílu kávy, předspaření pro dodání chuti, teplotu, délku přípravy, množství a konzistenci pěny – můžete každý šálek upravit přesně podle svých potřeb.

 • Užijte si pěnu tak, jak ji máte rádi, otočením knoflíku

  Užijte si pěnu tak, jak ji máte rádi, otočením knoflíku

  Užijte si pěnu přesně tak, jak vám chutná, a objevte široké spektrum chutí. K tomu vám stačí jen otočit knoflíkem! Můžete ovládat průtok kávy a tlak při vaření a měnit tak základ i sílu pěny jediným jednoduchým pohybem. Otočením doleva dosáhnete luxusní silné vrstvy pěny pro intenzivní a plné espresso, otočením doprava hladké lehčí chuti kávy s menší vrstvou pěny.

 • Zaručená hygiena s patentovanou karafou s parním čištěním

  Zaručená hygiena s patentovanou karafou s parním čištěním

  Udržování vysoké hygieny nebylo nikdy tak snadné. Díky cyklu parního čištění se mechanismus napěňování vyčistí automaticky. Tím se odstraní zbytky mléka, aniž by bylo potřeba karafu vyprazdňovat. Hygienický výkon má certifikaci od nezávislého německého zkušebního institutu VDE.

 • Vylaďte bohatost kávy díky 8 různým nastavením mlýnku

  Vylaďte bohatost kávy díky 8 různým nastavením mlýnku

  Pokud jde o jemnost mletí, tento přístroj nikdy nezklame. Různé kávové směsi vyžadují různou hrubost, aby se rozvinula plná chuť. Tento přístroj má proto osm možností nastavení – od nejjemnějšího mletí na výrazné espresso až po nejhrubší stupeň určený pro přípravu slabší kávy.

 • Vylepšete chuť kávy úpravou doby předspaření

  Vylepšete chuť kávy úpravou doby předspaření

  Můžete dokonce ovlivnit chuť kávy úpravou doby předspaření. Před spaření zajišťuje zvlhčení zrnek kávy před přípravou, takže se aroma rovnoměrně rozšíří. Na rozdíl od běžných espresovačů s funkcí předspaření umožňuje Saeco úpravu doby předspaření, abyste získali chuť odpovídající vašim potřebám.

 • Plně vyjímatelnou spařovací jednotku lze rychle omýt

  Plně vyjímatelnou spařovací jednotku lze rychle omýt

  Když společnost Saeco před 30 lety vynalezla první spařovací jednotku, inspirací byla efektivita a jednoduchost použití. Této inspiraci zůstává se svou technologií věrná dodnes. Jako vždy se zařízení snadno čistí – stačí je vyjmout, pár sekund omýt pod tekoucí vodou a stejně snadno vrátit na místo.

 • Mistrovské dílo pro vaši kuchyni z nerezové oceli

  Mistrovské dílo pro vaši kuchyni z nerezové oceli

  Tento přístroj vypadá tak precizně jako káva, kterou připravuje. Kryt z nerezové oceli a plně barevný displej TFT jsou inspirovány kombinací tradičního a moderního stylu. A čistý elegantní design odolává trendům i módním výstřelkům.

Zobrazit všechny specifikace
 • Založeno na 8 výměnách filtrů, jak je uvedeno na přístroji Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat