Saeco

Saeco Exprelia

Automatický espresovač

  Saeco Exprelia

  Automatický espresovač

  Výjimečná káva jemně vyladěná podle vaší chuti

  S modelem Exprelia mohou začínající kávoví experti zažít vzrušení z přípravy kávy tak, jak to dělají profesionálové, díky možnosti vybírat až ze 7 nastavení pro každý nápoj a díky zaručeně dokonalé hygieně s certifikací VDE Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Exprelia Automatický espresovač

Příprava 7 typů kávy, Vestavěná nádoba a napěňovač mléka, Ocelová/stříbrná, Mlýnek s možností 15 nastavení HD8858/01 Najít podobné výrobky

Výjimečná káva jemně vyladěná podle vaší chuti

Bezproblémové parní čištění zaručuje zachování hygieny

 • Lahodné horké cappuccino a latte macchiato jediným dotykem

  Lahodné horké cappuccino a latte macchiato jediným dotykem

  Aby byla konzistence krémové pěny neodolatelná, zabudovaná karafa na mléko napění mléko dvakrát, čímž odstraní bublinky a nečistoty. Jediným stisknutím tlačítka naplníte bez stříkání přímo do šálku hedvábnou pěnu příjemné teploty. Díky výkonnému dvojitému ohřívači dokáže napěnit mléko a bezprostředně potom připravit espresso, abyste měli krásně horké nápoje bez čekání.

 • Při volbě síly se myslí na to, jak silnou kávu máte rádi

  Při volbě síly se myslí na to, jak silnou kávu máte rádi

  Po výběru ideální síly z 5 různých nastavení ji můžete snadno uložit pomocí funkce Memo. Stejně tak můžete nastavit a uložit požadovanou délku přípravy a teplotu kávy. Každý další šálek tak bude připraven přesně podle vaší chuti. Na rozdíl od místního baristy už nemusíte přístroji nic připomínat.

 • Zaručená hygiena s patentovanou karafou s parním čištěním

  Zaručená hygiena s patentovanou karafou s parním čištěním

  Udržování vysoké hygieny nebylo nikdy tak snadné. Díky cyklu parního čištění se mechanismus napěňování vyčistí automaticky. Tím se odstraní zbytky mléka, aniž by bylo potřeba karafu vyprazdňovat. Hygienický výkon má certifikaci od nezávislého německého zkušebního institutu VDE.

 • Až 5000 šálků* bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean

  Až 5000 šálků* bez odstraňování vodního kamene díky filtru AquaClean

  Nová a patentovaná inovace společnosti Saeco, vodní filtr AquaClean, se postará o to, abyste svůj plně automatický kávovar využili co nejlépe. Když filtr vyměníte ve chvíli, kdy si to přístroj vyžádá, nebudete z přístroje muset odstraňovat vodní kámen až do 5000 šálků* a současně získáte výhodu dokonale čisté vody. Další výhodou je, že jakmile do svého oblíbeného kávovaru Saeco filtr AquaClean nainstalujete, upozornění na nutnost odstranění vodního kamene se automaticky deaktivuje.

 • Špičkový design s povrchovou úpravou z nerezové oceli

  Špičkový design s povrchovou úpravou z nerezové oceli

  Čistý design s elegantní vizí: vzhled tohoto přístroje je tak jemný jako káva, kterou připravuje. Přední strana z nerezové oceli je inspirovaná italským designem a řemeslnou zručností a obstojí dlouhodobě v klasické i moderní kuchyni. K tomu přidejte intuitivní funkce a máte hluboce uspokojující zážitek z kávy.

 • Celá řada kávových specialit pouhým stisknutím tlačítka

  Celá řada kávových specialit pouhým stisknutím tlačítka

  Bohatá nabídka možností od espressa po mléčnou pěnu čeká, aby uspokojila vaši touhu po kávě. Ať je to pro vás ranní nutnost nebo lahůdka po večeři, na dosah ruky máte chuť pro každou denní dobu.

 • Vylepšete chuť kávy úpravou doby předspaření

  Vylepšete chuť kávy úpravou doby předspaření

  Můžete dokonce ovlivnit chuť kávy úpravou doby předspaření. Předspaření zajišťuje zvlhčení zrnek kávy před přípravou, takže se aroma rovnoměrně rozšíří. Na rozdíl od běžných espresovačů s funkcí předspaření umožňuje Saeco úpravu doby předspaření, abyste získali chuť odpovídající vašim potřebám.

 • Užijte si pěnu tak, jak ji máte rádi, otočením knoflíku

  Užijte si pěnu tak, jak ji máte rádi, otočením knoflíku

  Užijte si pěnu přesně tak, jak vám chutná, a objevte široké spektrum chutí. K tomu vám stačí jen otočit knoflíkem! Můžete ovládat průtok kávy a tlak při vaření a měnit tak základ i sílu pěny jediným jednoduchým pohybem. Otočením doleva dosáhnete luxusní silné vrstvy pěny pro intenzivní a plné espresso, otočením doprava hladké lehčí chuti kávy s menší vrstvou pěny.

 • Vylaďte bohatost kávy díky 15 různým nastavením mlýnku

  Vylaďte bohatost kávy díky 15 různým nastavením mlýnku

  Pokud jde o jemnost mletí, tento přístroj nikdy nezklame. Různé kávové směsi vyžadují různou hrubost, aby se rozvinula plná chuť. Tento přístroj má proto osm možností nastavení – od nejjemnějšího mletí na výrazné espresso až po nejhrubší stupeň určený pro přípravu slabší kávy.

 • Extrahujte maximum chuti se 100% keramickými mlýnky

  Extrahujte maximum chuti se 100% keramickými mlýnky

  Robustní 100% keramické mlýnky zaručují chvíle ryzího požitku z kávy na celá léta. Keramický materiál je na mletí ideální, protože umožňuje stálý průtok vody a extrahování nejčistší esence kávových zrn. A na rozdíl od ostatních „běžných“ mlýnků zabraňuje keramika přehřátí kávy a její připálené chuti.

 • Plně vyjímatelnou spařovací jednotku lze rychle omýt

  Plně vyjímatelnou spařovací jednotku lze rychle omýt

  Když společnost Saeco před 30 lety vynalezla první spařovací jednotku, inspirací byla efektivita a jednoduchost použití. Této inspiraci zůstává se svou technologií věrná dodnes. Jako vždy se zařízení snadno čistí – stačí je vyjmout, pár sekund omýt pod tekoucí vodou a stejně snadno vrátit na místo.

Zobrazit všechny specifikace
 • Založeno na 8 výměnách filtrů, jak je uvedeno na přístroji Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.
 • Založeno na 8 výměnách filtrů, jak je uvedeno na přístroji Skutečný počet šálků závisí na zvolených variantách kávy a frekvenci mytí a čištění.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat