Econic

Reflektor

  Econic

  Reflektor

  Moderní LED osvětlení

  Umožněte si lepší výsledky v každodenních aktivitách způsobem, který je nejšetrnější k životnímu prostředí. Ikonická svítidla LED poskytují okamžité funkční osvětlení a zároveň díky moderní LED technologii i úsporu energie. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Econic Reflektor

3 W (35 W), GU10, Bílá G08727900844924 Najít podobné výrobky

Moderní LED osvětlení

Funkční světlo s maximálními úsporami energie

 • Šetřete energii, jakmile zapnete vypínač

  Všechny úsporné žárovky společnosti Philips šetří energii, jakmile zapnete vypínač. Během životnosti spotřebují méně energie v kW, a proto znamenají také nižší účty za energii. Úroveň úspory energie se liší podle typu a technologie zářivky.

 • Okamžitý start

  Naše úsporné zářivky s okamžitým startem slibují světlo hned po zapnutí.

 • Okamžitá úspora až 90 % energie

  Po přechodu na svítidla LED společnosti Philips začnete okamžitě odebírat až o 90 % méně energie bez omezení výkonu a kvality osvětlení.

 • Naše technologie LED zajišťuje svítidlům životnost alespoň 15 000 hodin

  Průměrně jsou naše svítidla zapnuta 2,7 h denně a 1 000 h ročně. Skutečná doba svícení závisí na roční době (zima nebo léto), počasí (slunečné nebo tmavé deštivé dny) a na místnosti, ve které je svítidlo používáno (koupelna nebo obývací pokoj). Toto svítidlo LED vydrží alespoň 15 000 h, tedy 15 let.

 • Bezpečné do všech místností a pohodlně recyklovatelné

  Svítidla Philips LED neobsahují vůbec žádné nebezpečné materiály, čímž jsou bezpečná pro všechny místnosti a pohodlně recyklovatelná.

 • Parametrům na obalech společnosti Philips můžete věřit

  Společnost Philips slibům ohledně výkonu svých svítidel LED dostává. Parametrům světelného výkonu, životnosti a příkonového ekvivalentu běžných žárovek na obalech společnosti Philips můžete věřit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat