Hi-Fi minisystém

  Hi-Fi minisystém

  Dálkové ovládání MP3 hudby z vašeho počítače

  Chcete ovládat na dálku MP3 hudbu z vašeho počítače, z něhož se stal obří jukebox MP3? S propojením USB PC Link můžete! A navíc získáte rozhraní pro připojení her a technologie wOOx, jenž úžasně zdokonalí vaši radost z her a hudby díky dynamickému zesilovači FWM779. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dálkové ovládání MP3 hudby z vašeho počítače

 • Přehrávání až 50 hodin hudby ve formátu MP3 z disků CD

  Přehrávání až 50 hodin hudby ve formátu MP3 z disků CD
 • Reproduktory wOOx s předním směrováním

  Reproduktory wOOx s předním směrováním
 • Připojení USB PC Link promění počítač na veliký MP3 jukebox.

  USB PC Link vám umožní přehrávat hudbu ve formátu MP3 prostřednictvím výkonných reprosoustav zvukových systémů Philips místo počítačových reproduktorů. Po připojení počítače k audiosystému pomocí kabelu USB můžete hudbu formátu MP3 přenášet do zvukového systému a proměnit tak počítač na veliký jukebox plný hudby MP3. Ovládací tlačítka zvukového systému a dálkového ovládání umožňují snadnou navigaci a správu hudby MP3 uložené v seznamech skladeb softwaru MusicMatch. Můžete také zobrazit informace o názvech skladeb a uplynulý čas přehrávání na displeji zvukového systému.

 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat