Hi-Fi minisystém

  Hi-Fi minisystém

  Technologie wOOx

  Minisystém FWM730 nabízí vše pro ty, kdo mají rádi technologie zdokonalující zážitek z hudby. Vychutnejte si výkon technologie wOOx a budete moci plně ocenit vaše oblíbené skladby MP3 s dynamickým a bohatým zvukem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Technologie wOOx

Nový zážitek z basů - slyšíte ten rozdíl?

 • 30 hodin přehrávání hudby z MP3-CD

  30 hodin přehrávání hudby z MP3-CD

  Zkratka MP3 označuje formát „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze zmenšit velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Formát MP3 se stal standardním formátem komprese zvuku používaným na internetu, neboť umožňuje rychlý a snadný přenos souborů.

 • Měnič 3 disků CD pro pohodlné přehrávání více disků

  Měnič 3 disků CD pro pohodlné přehrávání více disků

  Díky měniči tří disků pro přehrávání hudby si kdykoli můžete vybrat mezi třemi různými disky CD umístěnými v zařízení. Tato užitečná funkce vám umožňuje poslouchat různou hudbu a zároveň neplýtvat časem častými výměnami disků CD.

 • Reproduktory wOOx s předním směrováním

  Reproduktory wOOx s předním směrováním
 • Digitální zesilovač třídy D pro kvalitní reprodukci zvuku

  Digitální zesilovač ve třídě D převádí analogový signál na digitální, který pak digitálně zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má digitální zesilovač ve třídě D více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači typu AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat