Minisystém

  Minisystém

  Mini Hi-Fi systém s měničem na 3 disky CD

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Mini Hi-Fi systém s měničem na 3 disky CD

 • Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • 3 úrovně nastavení Dynamic Bass Boost pro skvělé vychutnání basů

  3 úrovně nastavení Dynamic Bass Boost pro skvělé vychutnání basů

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od úrovně jedna po úroveň tři – stačí jen stisknout tlačítko! Úroveň basů si můžete přizpůsobit, aby odpovídala vašemu stylu. Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Interaktivní ovládací panel pro vizuální zážitek se zvukem

  Interaktivní ovládací panel je vizuálně atraktivní animovaný grafický displej s ukazatelem hlasitosti. Poskytuje na první pohled informace o skladbě a hlasitosti pomocí atraktivního rozhraní ovládacího panelu. Interaktivní ovládací panel integruje fluorescenční displej (FTD) a ukazatel jednotky pro regulaci hlasitosti (VU) pro zobrazení úrovní hlasitosti, užitečných informací o skladbách a amplitudy hudby při přehrávání. Vzrušující animovaná grafika přispívá k celkovému dojmu z hudby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat