Minisystém

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Technologie wOOx

Nový zážitek z basů – slyšíte ten rozdíl?

 • Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Ovládání úrovně wOOx ve 3 krocích

  Ovládání úrovně wOOx ve 3 krocích
 • Technologie Incredible Surround ™ zdokonaluje zvukové jeviště

  Technologie Incredible Surround™ rozšiřuje zvukové jeviště a poskytuje tak dojem dalších reproduktorů všude kolem vás.

 • Interaktivní ovládací panel pro vizuální zážitek se zvukem

  Interaktivní ovládací panel je vizuálně atraktivní animovaný grafický displej s ukazatelem hlasitosti. Poskytuje na první pohled informace o skladbě a hlasitosti pomocí atraktivního rozhraní ovládacího panelu. Interaktivní ovládací panel integruje fluorescenční displej (FTD) a ukazatel jednotky pro regulaci hlasitosti (VU) pro zobrazení úrovní hlasitosti, užitečných informací o skladbách a amplitudy hudby při přehrávání. Vzrušující animovaná grafika přispívá k celkovému dojmu z hudby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat