Minisystém

  Minisystém

  Bohatý zvukový zážitek

  Nepřehlédněte atraktivní mini Hi-Fi systém FWC170 s mimořádně bohatým zvukem. Oceníte jednoduchost použití. Posaďte se, uvolněte a zaposlouchejte se do hudby tak jak to máte rádi, po celý den!

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bohatý zvukový zážitek

 • Širokopásmový reproduktor se systémem Bass Reflex

  Širokopásmový reproduktor se systémem Bass Reflex

  Reprosoustavy Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon na nízkých kmitočtech. Výsledkem jdou hluboké basy s nižším zkreslením. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Měnič 3 disků CD pro pohodlné přehrávání více disků

  Měnič 3 disků CD pro pohodlné přehrávání více disků

  Díky měniči tří disků pro přehrávání hudby si kdykoli můžete vybrat mezi třemi různými disky CD umístěnými v zařízení. Tato užitečná funkce vám umožňuje poslouchat různou hudbu a zároveň neplýtvat časem častými výměnami disků CD.

 • Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control

  Optimalizované nastavení pro různé styly hudby Digital Sound Control

  Digitální nastavení zvuku DSC nabízí výběr nastavení zvuku Jazz, Rock, Pop a Classic, které můžete použít pro optimalizaci frekvenčního rozsahu různých hudebních stylů. Jednotlivé režimy používají technologii grafického ekvalizéru k automatickému nastavení zvuku tak, aby byly posíleny nejdůležitější frekvence zvuku ve zvoleném hudebním stylu. Digitální nastavení zvuku DSC vám umožňuje dosáhnout co nejlepší reprodukce hudby pomocí přesného nastavení zvukových pásem, aby odpovídaly typu přehrávané hudby.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Celkový výkon 400 W PMPO / 10 W RMS

  Tento systém má celkový výstupní výkon 400 W PMPO / 10 W RMS. Zkratka RMS znamená efektivní hodnotu (Root Mean Square), která je typickou měřenou hodnotou zvukového výkonu, nebo spíše elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, a udává se ve wattech. Generovaný zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané do reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím je počet wattů vyšší, tím lepší zvukový výkon reproduktor vydává.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat