Jednotka Flash USB

  Jednotka Flash USB

  Snadné použití, systém plug and play!

  Snadno použitelné a uživatelsky přátelské zařízení se systémem plug-and-play. Díky barevné jednotce Philips Flash USB edice Snow bude vaše každodenní ukládání a sdílení souborů, fotografií a hudby snadné a dostupné. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

64GB, Edice Snow 2.0 FM64FD70B/10 Najít podobné výrobky

Snadné použití, systém plug and play!

Bleskově přenášejte soubory!

 • Paměťové zařízení USB, módní díky barevnému provedení

  Vyberte si módní barvu; kanárkově žlutou, pudinkově růžovou, ultrafialově nachovou, pelyňkově zelenou, ocelově modrou a oranžovou jako ranní svítání a obohaťte každodenní ukládání a sdílení dat a zvýrazněte zábavný charakter

 • Snadné otevírání a uživatelsky příjemný obal

  Označení a dírkování na obalu ukazuje nejlepší způsob, jak otevřít obal a rychle a bez potíží se dostat k pameťovému zařízení USB.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Úložná kapacita 64 GB pro velké datové soubory

  Použitelná kapacita 64 GB umožňuje výměnu, sdílení a ukládání mnohem větších nebo většího množství souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Integrovaný ochranný kryt pro vaše pohodlí

  Už žádný ztracený kryt! Ochranný kryt je integrován v konstrukci výrobku, takže je vždy připojený k paměťovému zařízení USB. K použití jej připravíte pouhým otočením krytu dozadu, zasuňte paměťové zařízení a je hotovo.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat