Jednotka Flash USB

  Jednotka Flash USB

  Snadné použití, systém plug and play!

  Snadno použitelné a uživatelsky přátelské zařízení se systémem plug-and-play. Díky barevné jednotce Philips Flash USB edice SATO bude vaše každodenní ukládání a sdílení souborů, fotografií a hudby snadné a dostupné. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

32 GB, Edice Sato 2.0 FM32FD45B/10 Najít podobné výrobky

Snadné použití, systém plug and play!

Bleskově přenášejte soubory!

 • Integrovaný ochranný kryt pro vaše pohodlí

  Už žádný ztracený kryt! Ochranný kryt je integrován v konstrukci výrobku, takže je vždy připojený k paměťovému zařízení USB. K použití jej připravíte pouhým otočením krytu dozadu, zasuňte paměťové zařízení a je hotovo.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Úložná kapacita 32 GB pro velké datové soubory

  Použitelná kapacita 32 GB umožňuje výměnu, sdílení a ukládání mnohem větších nebo většího množství souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Módní barevné provedení

  Vyberte si módní barvu: pudinkově růžovou, ultrafialově nachovou, pelyňkově zelenou nebo ocelově modrou a obohaťte každodenní ukládání a sdílení dat a zvýrazněte zábavný charakter

 • Snadné otevírání a uživatelsky příjemný obal

  Označení a dírkování na obalu ukazuje nejlepší způsob, jak otevřít obal a rychle a bez potíží se dostat k pameťovému zařízení USB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat