Jednotka Flash USB

  Jednotka Flash USB

  Malá a lehká, lze použít kdekoli

  Tato hliníková královna má konektory USB i micro USB pro použití s počítači, chytrými telefony a tablety! Malé a hliníkové tělo vám umožní přenést nabíječku kamkoli a funkčnost USB OTG vám zase umožní ji použít kdekoli! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

32 GB, 2 v 1 FM32DA132B/10 Najít podobné výrobky

Malá a lehká, lze použít kdekoli

USB OTG s konektory USB a micro USB

 • Paměťové zařízení USB, módní díky barevnému provedení

  Vyberte si módní barvu; kanárkově žlutou, pudinkově růžovou, ultrafialově nachovou, pelyňkově zelenou, ocelově modrou a oranžovou jako ranní svítání a obohaťte každodenní ukládání a sdílení dat a zvýrazněte zábavný charakter

 • Integrovaný ochranný kryt pro vaše pohodlí

  Už žádný ztracený kryt! Ochranný kryt je integrován v konstrukci výrobku, takže je vždy připojený k paměťovému zařízení USB. K použití jej připravíte pouhým otočením krytu dozadu, zasuňte paměťové zařízení a je hotovo.

 • Snadné otevírání a uživatelsky příjemný obal

  Označení a dírkování na obalu ukazuje nejlepší způsob, jak otevřít obal a rychle a bez potíží se dostat k pameťovému zařízení USB.

 • Úložná kapacita 32 GB pro velké datové soubory

  Použitelná kapacita 32 GB umožňuje výměnu, sdílení a ukládání mnohem větších nebo většího množství souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním rozhraním USB 3.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat