Jednotka Flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Jednotka Flash USB

  Snadné použití, systém plug and play!

  Jednotka Flash USB Philips edice Eject 2.0 nabízí vysokou rychlost zápisu i čtení dat a vyznačuje se snadným a pohodlným používáním díky funkci vysunutí Philips. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

4 GB, Edice Eject 2.0 FM04FD60B/10 Najít podobné výrobky

Snadné použití, systém plug and play!

Bleskově přenášejte soubory!

 • Paměťové zařízení USB, módní díky barevnému provedení

  Vyberte si módní barvu; kanárkově žlutou, pudinkově růžovou, ultrafialově nachovou, pelyňkově zelenou, ocelově modrou a oranžovou jako ranní svítání a obohaťte každodenní ukládání a sdílení dat a zvýrazněte zábavný charakter

 • Snadné otevírání a uživatelsky příjemný obal

  Označení a dírkování na obalu ukazuje nejlepší způsob, jak otevřít obal a rychle a bez potíží se dostat k pameťovému zařízení USB.

 • Úložná kapacita 4 GB pro velké soubory

  Užitečná kapacita 4 GB umožňuje výměnu a sdílení mnohem větších nebo více souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Snadná a pohodlná funkce vysunutí

  Už nikdy neztratíte krytku! Už žádné krytky, konektor USB je integrovaný a ukrytý ve výrobku. Chcete-li jej použít, musíte stisknout barevné tlačítko. Ukáže se konektor USB a poté jej můžete zapojit a přehrávat!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat