Jednotka Flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Jednotka Flash USB

  Sdílejte a přenášejte data

  Jednotka Flash USB, modrá edice společnosti Philips představuje snadný způsob, jak sdílet a přenášet data. Kapacita 4 GB vám umožňuje měnit a sdílet velké soubory, např. dokumenty, obrázky a hudbu pomocí portu rozhraní USB osobního počítače či laptopu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

4 GB, modrá edice FM04FD02B/00 Najít podobné výrobky

Sdílejte a přenášejte data

Bleskově přenášejte soubory!

 • Úložná kapacita 4 GB pro velké soubory

  Užitečná kapacita 4 GB umožňuje výměnu a sdílení mnohem větších nebo více souborů přes port USB stolního nebo přenosného počítače.

 • Automatická komprese všech souborů šetří volné místo

  Ušetřete volné místo automatickou kompresí všech souborů uložených na jednotce Flash USB

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Synchronizace souborů mezi počítačem a přijímačem UFD

  Díky synchronizaci všech souborů v počítači můžete ke svým dokumentů přistupovat a pracovat s nimi kdekoli po několika klepnutích myší.

 • Detaily Lost & Found, takže může být jednotka v případě ztráty navrácena.

  Tato jedinečná funkce vám umožňuje zadat do jednotky Flash USB kontaktní údaje, například adresu, telefonní číslo a e-mailovou adresu, takže v případě ztráty vám ji nálezce může poslat zpět.

 • Chraňte svá cenná osobní data heslem

  Díky ochraně heslem pomocí 256bitového šifrování AES jsou vaše osobní data chráněna heslem před neautorizovaným přístupem.

 • Předinstalován je speciálně vytvořený a snadno použitelný software

  Balení obsahuje úplný softwarový balík, který se spustí automaticky z jednotky Flash USB a poskytne vám přístup k užitečným funkcím, jako je ochrana heslem, synchronizace souborů, komprese dat, funkce Lost & Found USB a informace o USB. Zahrnuje 30denní zkušební verzi softwaru Portable Microsoft Outlook Express, synchronizaci oblíbených položek a procházení internetu bez možnosti sledování.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat