Swarovski

Swarovski

Paměťové zařízení USB

  Swarovski

  Paměťové zařízení USB

  Dejte svým datům duši

  Maximální funkčnost s nejbujnějšími fantaziemi. Od nynějška přináší senzační spolupráce společnosti Philips a firmy Swarovski techniku na nové úrovni zážitků. Její název zní Active Crystals. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Swarovski Active Crystals Paměťové zařízení USB

Lock Out, 1GB FM01SW80/00 Najít podobné výrobky

Dejte svým datům duši

pro dokumenty, obrázky a hudbu

 • Krystaly Silver Shade zpracované technologií Ceralun

  Styl a jednoduchost tvarů se snoubí s křišťálovým třpytem exkluzivních krystalů Silver Shade zpracovaných technologií Ceralun. Tam, kde pouhá funkčnost již nestačí, dává nové paměťové zařízení USB Active Crystals sdílení dat duši.

 • Stylový klenot z krásné leštěné nerezové oceli

  Maximální funkčnost s nejbujnějšími fantaziemi. Nové paměťové zařízení USB Active Crystals vyniká stylovým a ojedinělým designem těla z leštěné nerezové oceli.

 • Mimořádně krásné pouzdro jako ochrana vašeho cenného paměťového zařízení USB

  Připněte paměťové zařízení USB Active Crystals na kabelku a stane se součástí vašeho elegantního stylu. K ochraně a skladování vašeho cenného paměťového zařízení USB Active Crystals je součástí balení speciálně navržené pouzdro.

 • Úložná kapacita 1 GB pro velké soubory

  Užitečná kapacita 1 GB vám umožňuje ukládat, přenášet a sdílet velké soubory, např. dokumenty, hudbu a snímky, pomocí portu USB na vašem počítači nebo laptopu.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Můžete sdílet a uložit až 250 skladeb a 1000 fotografií

  Tento stylový klenot byl vytvořen tak, aby umožňoval sdílet až 250 skladeb a 1000 obrázků a je proto ideální pro intenzívní osobní použití a použití na cestách. Maminky si mohou nosit všude s sebou obrázky svých dětí, manažerky mohou mít stále u sebe důležité soubory. To vše v podobě zařízení s mimořádně jednoduchým a pohodlným použitím.

 • Součástí balení je speciálně vytvořený a snadno použitelný software

  Balení obsahuje úplný softwarový balík, který se spustí automaticky z paměťového zařízení USB Active Crystals a poskytne vám přístup k užitečným funkcím, jako je synchronizace souborů a automatická komprese souborů.

 • Chraňte svá cenná osobní data heslem

  Díky ochraně heslem pomocí 256bitového šifrování AES jsou vaše osobní data chráněna heslem před neautorizovaným přístupem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat