Jednotka Flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Jednotka Flash USB

  Určeno ke sdílení, ukládání a ochraně

  Dobrý vzhled, vysoký výkon a promyšlený design do dlaně. Jednotka Philips Flash USB edice vintage se vyznačuje elegantním provedením a užitečnými funkcemi, jako je integrovaný kryt, který vylepšuje vzhled. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

1GB, edice vintage FM01FD20B/00 Najít podobné výrobky

Určeno ke sdílení, ukládání a ochraně

vašich cenných dat

 • Módní, exkluzivní design s pěkným tvarem a hladkými křivkami

  S hladkými křivkami a gumovým povrchem měkkým na dotek je jednotka flash USB Philips exkluzivním zařízením s atraktivním designem.

 • Integrovaný kryt zůstává připojen k jednotce, nikdy jej neztratíte!

  Kryt chránící konektor USB je integrovaný v konstrukci produktu, takže zůstává připojen k jednotce, když se nepoužívá, a není možné jej ztratit.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Předinstalován je speciálně vytvořený a snadno použitelný software

  Balení obsahuje úplný softwarový balík, který se spustí automaticky z jednotky Flash USB a poskytne vám přístup k užitečným funkcím, jako je ochrana heslem, synchronizace souborů, komprese dat, funkce Lost & Found USB a informace o USB. Zahrnuje 30denní zkušební verzi softwaru Portable Microsoft Outlook Express, synchronizaci oblíbených položek a procházení internetu bez možnosti sledování.

 • Úložná kapacita 1 GB pro velké soubory

  Užitečná kapacita 1 GB vám umožňuje ukládat, přenášet a sdílet velké soubory, např. dokumenty, hudbu a snímky, pomocí portu USB na vašem počítači nebo laptopu.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Chraňte svá cenná osobní data heslem

  Díky ochraně heslem pomocí 256bitového šifrování AES jsou vaše osobní data chráněna heslem před neautorizovaným přístupem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat