Počítačová technika, tablety a telefony

Jednotka Flash USB

  USB 2.0 High-speed

  Jednotka Flash USB

  Zvyšte svůj výkon

  Kombinace vysoké úložné kapacity, rychlého přenosu dat a malé velikosti činí z jednotky Philips Flash USB edice executive atraktivní koupi. Jednotka je vylepšena pro technologii Windows ReadyBoost a součástí balení je kompletní softwarový balíček. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednotka Flash USB

1GB, edice executive FM01FD10B/00 Najít podobné výrobky

Zvyšte svůj výkon

k ukládání dokumentů, fotografií a hudby

 • Úložná kapacita 1 GB pro velké soubory

  Užitečná kapacita 1 GB vám umožňuje ukládat, přenášet a sdílet velké soubory, např. dokumenty, hudbu a snímky, pomocí portu USB na vašem počítači nebo laptopu.

 • Rychlý přenos dat s vysokorychlostním USB 2.0

  Vysoké přenosové rychlosti dat významně zkracují nepříjemnou čekací dobu při kopírování velkých multimediálních souborů na nebo z pevného disku počítače.

 • Chraňte svá cenná osobní data heslem

  Díky ochraně heslem pomocí 256bitového šifrování AES jsou vaše osobní data chráněna heslem před neautorizovaným přístupem.

 • Módní, exkluzivní design s pěkným tvarem a hladkými křivkami

  S hladkými křivkami a gumovým povrchem měkkým na dotek je jednotka flash USB Philips exkluzivním zařízením s atraktivním designem.

 • Integrovaný kryt zůstává připojen k jednotce, nikdy jej neztratíte!

  Kryt chránící konektor USB je integrovaný v konstrukci produktu, takže zůstává připojen k jednotce, když se nepoužívá, a není možné jej ztratit.

 • Indikátor činnosti se při kopírování souborů rozsvítí

  Poutavá záře oznamuje, že je jednotka správně připojena a funguje, a při kopírování souborů z její paměti nebo do ní pulzuje rychleji.

 • Předinstalován je speciálně vytvořený a snadno použitelný software

  Balení obsahuje úplný softwarový balík, který se spustí automaticky z jednotky Flash USB a poskytne vám přístup k užitečným funkcím, jako je ochrana heslem, synchronizace souborů, komprese dat, funkce Lost & Found USB a informace o USB. Zahrnuje 30denní zkušební verzi softwaru Portable Microsoft Outlook Express, synchronizaci oblíbených položek a procházení internetu bez možnosti sledování.

 • Vylepšeno pro technologii Windows ReadyBoost

  Zrychlete svůj operační systém Windows Vista pomocí funkce Windows ReadyBoost. Technologie Windows ReadyBoost umožňuje okamžitě zvýšit kapacitu systémové paměti a výkon počítače jednoduše připojením této jednotky Flash USB k laptopu nebo PC. Chcete-li použít funkci Windows ReadyBoost, je nutné mít nainstalovaný systém Windows Vista a mít přístup k vyrovnávací flash paměti o dostupné kapacitě nejméně 1 GB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat