SmartPro Active

Robotický vysavač

  SmartPro Active

  Robotický vysavač

  Důkladné a pohodlné čištění pomocí moderní technologie

  Robotický vysavač Philips SmartPro Active uklízí za vás. Díky systému Smart Detection vysavač optimalizuje strategii čištění pro důkladný úklid vaší domácnosti. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SmartPro Active Robotický vysavač

3stupňový systém čištění, 90minutová doba provozu, Vytírání nacvaknutelným mopem FC8810/01 Najít podobné výrobky

Důkladné a pohodlné čištění pomocí moderní technologie

Se systémem Smart Detection a čištěním ve 3 krocích

 • Systém Smart Detection přizpůsobí čištění každému prostředí

  Systém Smart Detection přizpůsobí čištění každému prostředí

  Nový robotický vysavač je vybaven systémem Smart Detection, který kombinuje chytré čipy, až 20 snímačů, gyroskop a akcelerometr, a díky tomu je tento robot při samostatném čištění tak účinný. Robot rozumí svému prostředí a vybírá si optimální strategii čištění, aby váš domov uklidil co nejrychleji. Tento robot nikde neuvízne a podle nutnosti se vrací do dokovací stanice.

 • Infračervené snímače k detekci a vyhýbání se překážkám

  Infračervené snímače k detekci a vyhýbání se překážkám

  Nový robotický vysavač společnosti Philips je vybaven 6 infračervenými snímači, které slouží k detekci a vyhýbání se překážkám, jako jsou stěny, lampy či kabely, takže vaše podlahy uklízí opatrně. Ve výsledku si můžete užívat čistého domova bez vlastního přičinění.

 • Automaticky se vrací na základnu kvůli dobití

  Automaticky se vrací na základnu kvůli dobití

  Když je baterie robotického vysavače Philips téměř vybitá, vysavač se automaticky vrátí do dokovací stanice, aby se dobil a připravil na další úklid.

 • Naplánujte týdenní úklid

  Naplánujte týdenní úklid

  Vysavač nabízí funkci plánování úklidu na týden dopředu, takže si můžete další úklid naplánovat s týdenním předstihem a s výjimkou jednoho dne máte možnost pro každý den nastavit jinou dobu úklidu. Robot se bude aktivovat, i když nebudete doma, takže si poté můžete užívat čistého domova.

 • Výkonná baterie Li-ion pro 90 minut provozu

  Výkonná baterie Li-ion pro 90 minut provozu

  Výkonná baterie Li-ion má delší životnost a nabíjí se kratší dobu než standardní baterie. Nový robotický vysavač je v provozu až 90 min.

 • 3stupňový systém čištění včetně funkce vytírání mopem nasucho

  3stupňový systém čištění včetně funkce vytírání mopem nasucho

  První dva dlouhé kartáče nahrnou špínu a prach robotu do cesty. Tryska poté díky výkonnému motoru špínu a prach sebere. Nakonec se nacvaknutelná mopovací poduška postará o ještě kvalitnější čištění, protože z podlahy sebere i ten nejjemnější prach.

 • Robot detekuje nejšpinavější oblasti, na které použije intenzivnější čištění

  Robot detekuje nejšpinavější oblasti, na které použije intenzivnější čištění

  Snímač prachu dovoluje robotu automaticky rozeznat oblasti, kde se prach nahromadil, takže robot v takové oblasti zůstane o pár vteřin déle, aby bylo čištění intenzivnější.

 • Hubice kopírující kontury se přizpůsobí nerovným podlahám

  Hubice kopírující kontury se přizpůsobí nerovným podlahám

  Robotický vysavač je vybaven pohyblivou hubicí, která se přizpůsobuje tvaru podlahy, kobercům, koberečkům atd., a zajišťuje tak precizní čištění.

 • 4 režimy čištění pro různé typy oblastí

  4 režimy čištění pro různé typy oblastí

  4 režimy čištění pro různé oblasti vašeho domova. Režim typu „z“ vede robota paralelně „cik cak“, pokud detekuje relativně větší prostor. Režim odrážení vede robota po rovné linii, a když robot narazí do předmětu, vybere si jiný náhodný směr. V režimu spirály se robot pohybuje po spirále a zvětšuje poloměr. Režim sledování stěn směruje robota k čištění paralelně se zdí a v její blízkosti.

 • Dálkový ovladač k dálkovému ovládání robota

  Dálkový ovladač k dálkovému ovládání robota

  Dálkový ovladač vám umožňuje ovládat robotický vysavač z dálky a provádět různé úkony. Můžete dát robotu příkaz, aby se spustil a zastavil, navigovat jej jakýmkoli směrem, změnit cestu čištění nebo mu přikázat, aby se vrátil na dokovací stanici.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat