AquaTrio Pro

  AquaTrio Pro

  Vysává, vytírá a vysouší jedním tahem

  Přístroj AquaTrio Pro slouží současně jako vysavač, mop a vysoušeč, takže vám ušetří až 50 % času a úsilí*. Výkonné a jemné kartáče z mikrovlákna efektivně odstraní nečistoty a skvrny. Zajistí dokonalé, viditelné výsledky mokrého čištění na všech tvrdých podlahách**. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

AquaTrio Pro

3 v 1: vysává, vytírá a vysouší, Technologie trojité akcelerace, Viditelné mokré čištění, Všechny tvrdé podlahy FC7088/01 Najít podobné výrobky

Vysává, vytírá a vysouší jedním tahem

Viditelné mokré čištění pro tvrdé podlahy

 • Pokročilá technologie čištění pro perfektní výsledky

  Pokročilá technologie čištění pro perfektní výsledky

  – Vysavače: výkonná technologie Aqua Cyclone vysaje a odstraní všechny skvrny, špínu a prach – Mopy: kartáče z mikrovlákna, které se točí proti sobě, vytváří opar z čisté vody a efektivně odstraňují špínu. Všechna špína se rozpustí ve vodě, která se zachytí samostatné nádrži. – Vysoušeče: rychlost otáčení kartáčů vytváří proudění vzduchu, které zanechává podlahu zdánlivě suchou

 • Účinnost není nijak závislá na teplotě vody ani množství čisticího prostředku

  Účinnost není nijak závislá na teplotě vody ani množství čisticího prostředku

  Technologie AquaTrio Pro dosahuje vynikajících výsledků při použití běžné teplé nebo studené kohoutkové vody. V případě potřeby můžete přidat také libovolný čisticí prostředek, ale používejte výhradně nepěnivé nebo málo pěnivé prostředky vhodné pro vaši tvrdou podlahu.

 • Oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu

  Oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu

  Oddělené nádržky na čistou a špinavou vodu zajišťují vytírání vždy čistou vodou, všechna špína a alergeny jsou uschovány v nádržce se špinavou vodou.

 • Podlaha schne o 50 % rychleji oproti běžnému vytírání

  Podlaha schne o 50 % rychleji oproti běžnému vytírání

  Podlaha schne v porovnání s běžným vytíráním o 50 % rychleji.

 • Ideální na tvrdé podlahy**

  Ideální na tvrdé podlahy**

  Dokonalé na všechny tvrdé podlahy (vhodné pro mokré vytírání): dřevo, parkety, laminát, vinyl, linoleum, keramika, dlažba, mramor a přírodní kámen.

 • Jedna nádržka na vodu vystačí na vyčištění více jak 60 m2 plochy

  Jedna nádržka na vodu vystačí na vyčištění více jak 60 m2 plochy

  Jedna plná nádržka s obsahem 700 ml vystačí na vyčištění více jak 60 m2 plochy tvrdé podlahy, ošetření velkých ploch při použití minimálního množství vody.

 • Rychle se otáčející kartáče se za provozu samy čistí

  Rychle se otáčející kartáče se za provozu samy čistí

  Kartáče se za provozu samy čistí. Odstředivé síly roztáčejí nečistoty a vodu z podlahy a přenášejí je z kartáčů do nádržky se špinavou vodou. Pro zajištění optimálního výkonu při čištění vyměňte kartáče AquaTrio Pro každých 6 měsíců (FC8054).

 • Ušetřete až 50 % energie. Ušetřete až 70 % vody*

  Ušetřete až 50 % energie. Ušetřete až 70 % vody*

  Vysoce efektivní použití umožňuje ušetřit až 50 % spotřeby energie v porovnání s vysáváním běžným vysavačem. Můžete také spotřebovat až o 70 % méně vody ve srovnání s vytíráním mokrým mopem.

 • Samočisticí přístroj s vyplachovací zásuvkou

  Samočisticí přístroj s vyplachovací zásuvkou

  Přístroj AquaTrio Pro se čistí sám. Stačí jej vložit do speciálně navržené vyplachovací podložky, nalít do ní hrníček vody z vodovodu a na pár sekund zapnout.

 • Odstraní až 99 % bakterií*** a redukuje alergeny

  Přístroj AquaTrio Pro odstraní až 99 % všech bakterií*** a redukuje alergeny. Vzhledem k oddělení nádržky na čistou a špinavou vodu se všechen prach a alergeny zachytí v nádržce na špinavou vodu.

 • 2 kartáče z mikrovlákna odstraňují všechny nečistoty, prach a špínu

  Výkonné kartáče z mikrovlákna se otáčejí rychlostí 6 700 ot./min a efektivně odstraní všechny rozlité tekutiny, prach a nečistoty. Současně se přizpůsobí různým tvarům podlahy a dokážou vyčistit i spáry.

 • Kontrolky LED vás upozorní, pokud je potřeba provést nějakou činnost

  Kontrolka LED vás upozorní, pokud je potřeba provést nějakou činnost. Zezelená, když se přístroj AquaTrio Pro zapne a je připraven k čištění. Změní barvu na modrou, pokud je třeba naplnit nebo vylít nádržky na vodu. A nakonec zčervená, pokud se u kartáčů vyskytuje nějaká překážka, abyste ji mohli odstranit a bez problémů pokračovat v čištění.

 • Kvalita z hlediska alergenů testována institutem ECARF

  Technologie AquaTrio s vodní filtrací je certifikovaná jako protialergická Evropským centrem pro výzkum alergie. Systém Aqua Cyclone obalí špínu a prach, alergeny se zachytí do vody a už se nemohou roznášet vzduchem. Technologie AquaTrio odstraní 99,95 % alergenů z chlupů koček a psů, roztočů a pylu a zajistí tak domácí prostředí přívětivé k alergikům.

Zobrazit všechny specifikace
 • * Při vytírání mopem
 • ** V porovnání s vysavačem o příkonu 2 200 W a klasickým vytíráním
 • *** Při použití s čisticím prostředkem

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat