Přenosný přehrávač MP3-CD

  Přenosný přehrávač MP3-CD

  Hry a hudba, akční výbava moderního člověka

  Jedinečný přenosný přehrávač MP3-CD s pěti zábavnými hrami. Funkce Magic ESP poskytuje zvláště vysokou ochranu proti přeskakování.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Hry a hudba, akční výbava moderního člověka

Přehrávání MP3-CD, 10 hodin hudby na jediném MP3-CD

 • Přehrávání formátu MP3-CD – přehrávání MP3 jako zvukového CD

  Zkratka MP3 označuje formát „MPEG 1 Audio layer-3“. Formát MP3 představuje revoluční kompresní technologii, s jejíž pomocí lze zmenšit velké soubory s digitálně zaznamenanou hudbou až 10krát, aniž by se významně snížila kvalita zvuku. Formát MP3 se stal standardním formátem komprese zvuku používaným na internetu, neboť umožňuje rychlý a snadný přenos souborů.

 • S funkcí Magic ESP™ hudba při pohybu nepřeskakuje

  Funkce Magic Electronic Skip Protection™ vám zaručí, že hudba nebude přeskakovat ani při pádu nebo otřesu přehrávače MP3-CD. Přístroje s touto funkcí mají inteligentní vyrovnávací paměť, která ukládá různé hudební formáty, např. MP3, WMA a CDDA. Během přehrávání se hudba neustále nahrává do vyrovnávací paměti. Při nárazu se hudba přehraje z paměti, laser se znovu zaostří na místo, kde k otřesu došlo a znovu spustí přehrávání. Funkce Magic Electronic Skip Protection™ přináší ochranu proti přeskakování v závislosti na přenosové rychlosti audio souboru.

 • Podpora tagů ID3 pro zobrazení informací o stopě při přehrávání CD

  Přehrávače s podporou tagů ID3 jsou vybaveny LCD displejem, na kterém se zobrazuje jméno interpreta a název právě přehrávané stopy. Stopy můžete v přehrávači snadno identifikovat. Zobrazuje se jak číslo, tak název ve snadno čitelné formě, která umožňuje pohodlné zobrazení jména interpreta a názvu skladby. S podporou tagů ID3 můžete rychle a snadno procházet velký počet souborů na disku CD se skladbami ve formátu MP3 nebo WMA.

 • Přehrávání CD, CD-R a CD-RW disků

  Společnost Philips je známá tím, že vyrábí výrobky, které jsou kompatibilní s mnoha disky na trhu. Tento zvukový systém vám umožňuje vychutnat si hudbu z disků CD, CD-R a CD-RW. Na jeden disk CD se vejde až 10 hodin hudby. CD-RW (CD-Rewritable Compatible) znamená, že váš systém může přehrávat jak disky CD-Recordable (zapisovací - CD-R), tak i CD-Rewritable (přepisovací - CD-RW). Disky CD-R jsou nahrávatelné a mohou se přehrávat na jakémkoli přehrávači audio CD, zatímco disky CD-RW mohou být přehrávány a přepisovány mnohokrát za sebou a mohou se přehrávat pouze na kompatibilních CD přehrávačích.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat