DVD přehrávač/rekordér

  DVD přehrávač/rekordér

  Vyzkoušejte kouzlo nahrávání na DVD!

  Nyní si může díky propojení i.LINK převést oblíbené kazety z videokamery do trvalého formátu, v dokonalé digitální kvalitě obrazu a zvuku.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vyzkoušejte kouzlo nahrávání na DVD!

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Vstup RGB pro záznam z analogového signálu na digitální z datového terminálu

  Vstup komponentního videa RGB představuje standardní propojení analogových videosignálů umožňující dosažení nejvyšší kvality, s vyšší ostrostí než standard S-video a kompozitní video. DVD rekordéry Philips umožňují nahrávat přímo ze zdrojů disponujících signálem RGB, jako jsou satelitní přijímače.

 • Kódování 2.0 Dolby Digital pro kvalitní zvukové nahrávky

  Dolby Digital představuje dokonalou technologii kódování zvuku používanou u všech disků DVD-Video. DVD rekordéry Philips ukládají zvuk ve stejném formátu, který je tak plně kompatibilní s libovolným DVD přehrávačem. Kvalita je vyšší než u analogového videorekordéru.

 • Obrazový seznam nahrávek je nabídka disku DVD vytvořená na disku DVD

  Obrazový seznam nahrávek je nabídka disku DVD vytvořená na každém disku DVD+R/RW, která je k dispozici také na běžných DVD přehrávačích. Poskytuje okamžitý přehled a přímý přístup, takže ihned vidíte obsah disku a můžete přejít k nahrávce, kterou chcete sledovat.

 • Vyberte si scény, které chcete, a zbytek přeskočte

  Jednoduchý mechanismus zajišťovaný funkcí Favorite Scene Selection, který je součástí DVD rekordérů Philips, umožňuje vymazat například reklamy nebo jiné nezajímavé části z filmu nebo méně zajímavé části z vašeho domácího videa. Výběr je uložen na disku DVD+R/RW a lze jej zobrazit také na jiných DVD přehrávačích.

 • Přehrávání disků DVD v DVD přehrávačích a jednotkách

  DVD rekordéry umožňují přehrávání běžných disků DVD-Video, neméně důležité však je, že disky nahrané jejich prostřednictvím ve standardu DVD+R a DVD+RW lze přehrávat na stávajících přehrávačích pro standard DVD-Video.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat