DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  Nahrávejte na pevný disk, aniž byste se museli obávat, kam data uložíte. Ukládejte všechny požadované programy na DVD. Pomocí funkce GUIDE Plus+ jen přejděte na položku a klepněte; váš oblíbený program se nahraje i s informacemi o názvu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér s pevným diskem

250 GB DVDR7310H/58 Najít podobné výrobky

DVD rekordér s pevným diskem

s průvodcem GUIDE Plus+

 • Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  S funkcí Okamžité přehrávání můžete znovu prožít magické filmové momenty a skvělé sportovní scény – a to kdykoli se vám zachce. Po stisku tlačítka začne pevný disk přehrávat posledních 30 sekund záznamu. Pro skok zpět postačí opět stisknout stejné tlačítko.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Elektronický TV průvodce na obrazovce Guide Plus+

  Elektronický programový průvodce (EPG) GUIDE Plus+ představuje elektronického programového průvodce, který je zdarma k dispozici na obrazovce a uvádí program televizního vysílání na několik dnů dopředu. Umožňuje naprogramovat časovač DVD rekordéru stisknutím tlačítka.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

 • Pohodlné nahrávání na dva typy médií, DVD+-R/RW a DVD+R DL

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW, DVD-R/RW a DVD+R DL. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Výstup HDMI se zvýšením rozlišení videa na vysoké rozlišení 720p/1080i

  Rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface) je přímé digitální připojení, které přenáší digitální video s vysokým rozlišením a digitální vícekanálový zvuk. Díky zvýšení rozlišení videa můžete zvýšit rozlišení videosignálů SD (Standard Definition), které jsou používány technologií DVD pro vysoká rozlišení až 720p nebo 1080i, takže budete moci sledovat větší detaily díky ostřejšímu a věrohodnějšímu obrazu. Výsledný výstupní videosignál s vysokým rozlišením může být přenesen na HD Ready displej prostřednictvím HDMI. Rozhraní HDMI je plně zpětně kompatibilní s formátem DVI.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat