DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  DVD rekordér s pevným diskem

  Nahrávejte na pevný disk, aniž byste se museli obávat, kam data uložíte. Ukládejte všechny požadované programy na DVD. Pomocí funkce GUIDE Plus+ jen přejděte na položku a klepněte; váš oblíbený program se nahraje i s informacemi o názvu.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD rekordér s pevným diskem

 • Funkce FlexTime pro sledování začátku, když nahráváte konec

  Funkce FlexTime pro sledování začátku, když nahráváte konec

  Funkce FlexTime umožňuje sledovat program i v případě, že se dosud nahrává, díky mimořádné rychlosti pevného disku. Můžete také sledovat jiný program zaznamenaný na disku a současně nahrávat něco jiného.

 • Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  Díky okamžitému přehrávání jediným stiskem tlačítka prožijete živé TV záběry

  S funkcí Okamžité přehrávání můžete znovu prožít magické filmové momenty a skvělé sportovní scény – a to kdykoli se vám zachce. Po stisku tlačítka začne pevný disk přehrávat posledních 30 sekund záznamu. Pro skok zpět postačí opět stisknout stejné tlačítko.

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Funkce One Touch Pause Live TV okamžitě zmrazí akci

  Funkce Pause Live TV vám dává absolutní kontrolu. Jakmile je rekordér zapnut, začne velká vestavěná paměť automaticky nahrávat program, který sledujete, což vám kdykoliv umožňuje pozastavení programu, jeho opětovné přehrání nebo uložení. Pokud si potřebujete dát pauzu, můžete stiskem jednoho tlačítka pozastavit „živý“ televizní program a pokračovat v jeho sledovaní, až se vám to bude hodit.

 • Vysokorychlostní archivace z pevného disku na disk DVD

  Funkce vysokorychlostní archivace vám umožňuje kopírovat záznam z pevného disku na disk DVD za zlomek původního nahrávacího času. Jakmile je program uložen na pevném disku, můžete ho zkopírovat na disk DVD+R/RW maximální rychlostí.

 • Infračervené ovládání pro záznam ze samostatného přijímače (Set Top Boxu)

  Ovládání Sat Mouse představuje speciální příslušenství, které umožňuje DVD rekordéru řídit externí satelitní přijímače. Vysílá příkazy dálkového ovládání pomocí infračerveného paprsku a jejich prostřednictvím zapíná přijímač a zvolí správný kanál.

 • S Dual Media pohodlně nahrávejte na disky DVD+R/RW i DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD

  Funkce přehrávání více formátů umožňuje přehrát disky většiny formátů a zajišťuje tak maximální kompatibilitu disků a zážitek při sledování.

 • Fotografie: Obrazové disky CD (JPEG)

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z obrázků v pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

 • Hudba: CD, CD-R/RW a MP3-CD

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat