DVD rekordér/videorekordér

  DVD rekordér/videorekordér

  Převeďte své nahrávky z kazet na DVD

  Se zařízením Philips DVDR3512V získáte to nejlepší z obou světů: DVD rekordér s nahráváním na dva typy médií a integrovaným videorekordérem. Přímý dvousměrný dubbing, certifikace DivX a rozhraní USB Direct nabízejí uživatelský zážitek, o jakém se vám dosud nesnilo.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Převeďte své nahrávky z kazet na DVD

 • Přehrává CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS

  Přehrává CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL, VHS

  Přehrávejte cokoli chcete - ať už disky CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW, DVD-RW DVD+R DL nebo dokonce kazety VHS. Zažijte nepřekonatelnou flexibilitu a pohodlí přehrávání všech vašich disků na jediném zařízení.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Direct Dubbing pro obousměrný přenos filmů z videa na disk DVD

  Tlačítko funkce Direct Dubbing (přímé kopírování) nabízí nepřekonatelné pohodlí – umožňuje přenášet oblíbené scény z DVD na kazetu VHS a obráceně. Stisknutí tlačítka během přehrávání DVD nebo kazety VHS otevře jednoduchou jednostupňovou nabídku umožňující potvrzení kopírování – bez komplikovaných kroků a vícenásobných výběrů. Pohodlné, rychlé a snadné – taková je funkce Direct Dubbing.

 • Připojení USB Direct pro zobrazení fotografií a přehrávání hudby přímo z disků USB flash

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na DVD systému Philips. Digitální hudba a fotografie se přehrají přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

 • Přehrává MP3, WMA a fotografie z digitálních fotoaparátů ve formátu JPEG

  Přehrávejte formáty MP3, WMA a JPEG a zažijte pohodlí sdílení souborů médií na televizoru nebo systému domácího kina - v pohodlí vašeho obývacího pokoje.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat