DVD přehrávač/rekordér

  DVD přehrávač/rekordér

  Nahrávání je nyní opravdu snadné

  Kompaktní DVD rekordér se dvěma typy médií, DivX a i.Link

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Nahrávání je nyní opravdu snadné

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • S Dual Media pohodlně nahrávejte na disky DVD+R/RW i DVD-R/RW

  DVD rekordéry Philips podporují nahrávání na dva typy médií a díky tomu je možné nahrávat na disky DVD+R/RW a DVD-R/RW. Zákazník si může koupit jakýkoliv disk a rekordér Philips vždy pořídí nahrávku zcela kompatibilní, kterou je možné přehrávat na všech DVD přehrávačích.

 • Systém VPS/ PDC nahrává televizní program přesně od začátku do konce

  Pomocí systémů VPS (Video Programming System) a PDC (Program Delivery Control) řídí televizní stanice začátek a délku naprogramované nahrávky. To znamená, že se záznamové zařízení zapne a vypne ve správný čas i v případě, že naprogramovaný televizní program začne dříve nebo skončí později, než bylo naplánováno.

 • Technologie SmartAlgo zajišťuje kvalitu záznamu a kompatibilitu

  Technologie SmartAlgo™ zajišťuje kvalitní záznamy bez ohledu na formát a kvalitu disku. Patentovaná přizpůsobivá technologie vybírá optimální strategii zápisu pro použitý disk. To podstatně zlepšuje bezporuchovost nahrávek, předchází nezdařenému nahrávání a zaručuje kompatibilitu přehrávání.

 • Snadno použitelné grafické uživatelské rozhraní

  Velice snadno prozkoumejte všechny funkce od jednoduchého nahrávání pomocí časovače až po pokročilé funkce úprav. S tímto grafickým rozhraním, které se snadno používá, může rekordér ovládat kdokoli. Nabídky na obrazovce jsou logicky uspořádané a jsou snadno pochopitelné. V případě potřeby je navíc k dispozici vysvětlující text.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat