DVD rekordér/videorekordér

  DVD rekordér/videorekordér

  Uchovejte své kazety VHS na discích DVD

  Představujeme přehrávač vše v jednom, který přehrává a nahrává na disky DVD i kazety VHS! Pomocí rozhraní i.Link nyní můžete kopírovat oblíbené kazety z videokamery s dokonalým digitálním obrazem a zvukem na disk DVD.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Uchovejte své kazety VHS na discích DVD

 • Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup i.LINK pro dokonalé kopie z digitální videokamery

  Digitální vstup iLink, též známý jako IEEE 1394 a FireWire, přenáší digitálně veškeré audio a video signály pomocí jednoho vodiče beze ztráty kvality obrazu a zvuku. Pomocí digitálního vstupu iLink můžete kopírovat svá domácí videa v původní digitální obrazové kvalitě.

 • Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Systém ShowView pro rychlé a snadné programování

  Se systémem ShowView vám k naprogramování videorekordéru stačí zadat číslo ShowView – jediný kód skládající se z devíti či méně číslic, který je vytištěn u každého televizního programu ve většině časopisů s programy televize.

 • Direct Dubbing - nahrajte si film z VHS na DVD

  S tlačítkem Direct Dubbing (přímé mixování zvuku) můžete začít nahrávat z kazety VHS bez složitého procházení nabídkami nebo výběru vstupů a výstupů v případě dvou samostatných přístrojů.

 • Vstup RGB pro záznam z analogového signálu na digitální z datového terminálu

  Vstup komponentního videa RGB představuje standardní propojení analogových videosignálů umožňující dosažení nejvyšší kvality, s vyšší ostrostí než standard S-video a kompozitní video. DVD rekordéry Philips umožňují nahrávat přímo ze zdrojů disponujících signálem RGB, jako jsou satelitní přijímače.

 • Systém VPS/ PDC nahrává televizní program přesně od začátku do konce

  Pomocí systémů VPS (Video Programming System) a PDC (Program Delivery Control) řídí televizní stanice začátek a délku naprogramované nahrávky. To znamená, že se záznamové zařízení zapne a vypne ve správný čas i v případě, že naprogramovaný televizní program začne dříve nebo skončí později, než bylo naplánováno.

 • Nahrajte až 6hodinový záznam na jednu vrstvu disku DVD+R/RW

  Režim 6hodinového záznamu, který je k dispozici u některých modelů DVD rekordérů, umožňuje nahrávat až šest hodin videozáznamu na jednu vrstvu disku DVD+R/RW.

 • Inteligentní označování kapitol podle scén přes rozhraní i.LINK

  Inteligentní označení kapitol detekuje střih mezi scénami (změny data a času) v originálním záznamu DV a zajišťuje tak, aby kapitoly v nahrávce na disku DVD přesně odpovídaly.

 • Filmy: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX a kazety VHS

  Schopnost přehrávání většiny formátů a kazet VHS poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z filmu.

 • Fotografie: Obrazové disky CD (JPEG)

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z obrázků v pohodlí Vašeho obývacího pokoje.

 • Hudba: CD, MP3-CD, CD-R/RW a Windows Media™ Audio

  Schopnost přehrávání většiny formátů poskytuje maximální kompatibilitu a požitek z hudby.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat