Napájecí stanice

  Napájecí stanice

  Kapesní záložní napájení

  Malá, přenosná stanice PowerStation Pebble poskytne až 2 hodiny hovoru. Během nabíjení zařízení skvěle funguje jako vodorovný stojan pro video. A design s vestavěnou správou sluchátek zajistí úhledné uspořádání kabelů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Napájecí stanice

Pebble, pro iPhone a iPod DLP2281/10 Najít podobné výrobky

Kapesní záložní napájení

v praktickém stojanu s uspořádanými kabely

 • Vestavěný podstavec pro snadné sledování videa

  Integrovaný podstavec v zadní části pouzdra umožňuje pohodlné sledování videa, aniž byste museli zařízení držet v ruce. Stačí libovolný plochý povrch.

 • Funguje kdekoli – skvěle se hodí, když nemáte nablízku zdroj napájení

  I když není nablízku elektrická zásuvka ani nabíječka do automobilu, můžete dobít baterii svého zařízení pomocí praktické sady akumulátorů. Inteligentní sada akumulátorů nejprve dodává napájení jako první, takže ji po použití odpojíte a zařízení má stále nabitou baterii.

 • Integrovaný systém pro uspořádání kabeláže pro snadné uspořádání

  Integrovaný systém pro uspořádání kabeláže slouží k praktickému uložení kabelu a k úspornému a přehlednému uspořádání věcí při cestování.

 • Včetně mikro USB kabelu pro připojení a nabíjení

  Kabel mikro USB na USB 2.0 je určen pro použití s mobilními telefony, digitálními fotoaparáty a dalšími přenosnými zařízeními s mikro USB připojením. Noste jej s sebou, mějte jej položený na stole nebo jím nahraďte ztracený kabel. V případě potřeby budete vždy moci připojit zařízení a nabíjet.

 • Včetně mini USB kabelu pro připojení a nabíjení

  Kabel mini USB na USB 2.0 je určen pro použití s mobilními telefony, digitálními fotoaparáty a dalšími přenosnými zařízeními s mini USB připojením. Noste jej s sebou, mějte jej položený na stole nebo jím nahraďte ztracený kabel. V případě potřeby budete vždy moci připojit zařízení a nabíjet.

 • Skvělý záložní nebo náhradní kabel, který je dobré mít při ruce

  Tento kabel s 30pinovým konektorem a USB, který je součástí balení, je nezbytný pro synchronizaci iPhonu nebo iPodu s knihovnou iTunes a nabíjení prostřednictvím počítače nebo USB nabíječky. Noste jej s sebou, mějte jej na stole nebo jím nahraďte ztracený kabel, abyste v případě potřeby mohli zařízení kdykoliv připojit a nabíjet.

 • Integrovaný a ohebný stojan poskytuje iPhonu/iPodu místo k uložení

  Dokovací připojení na konci kabelu je vyrobeno tak, aby je bylo možno ohnout do stojanu, díky čemuž lze iPhone nebo iPod vedle počítače.

 • Až 2 hodiny hovoru navíc

  Poskytuje až 2 hodiny hovoru navíc

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat