Sada baterií pro rozhraní USB

  Sada baterií pro rozhraní USB

  Vícenásobné nabíjení na cestách

  Mějte s sebou vždy dost energie, ať jste kdekoli – sada baterií vám poskytne dostatek energie na více než jedno plné nabití. Dva porty USB umožní nabíjet dvě zařízení zároveň. Mimořádně rychlé nabíjení s celkovým proudem 3,1 A. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sada baterií pro rozhraní USB

Univerzální DLP10403/10 Najít podobné výrobky

Vícenásobné nabíjení na cestách

s přenosnou záložní napájecí sadou

 • Skrytá kontrolka stavu napájení vám umožní kontrolovat stav pouhým pohledem

  Nenápadná, úsporná a skrytá LED kontrolka se zobrazí po stisknutí tlačítka, takže ke zjištění stavu napájení sady akumulátorů stačí pouhý pohled.

 • Funguje kdekoli – skvěle se hodí, když nemáte nablízku zdroj napájení

  I když není nablízku elektrická zásuvka ani nabíječka do automobilu, můžete dobít baterii svého zařízení pomocí praktické sady akumulátorů. Inteligentní sada akumulátorů nejprve dodává napájení jako první, takže ji po použití odpojíte a zařízení má stále nabitou baterii.

 • Včetně mikro USB kabelu pro připojení a nabíjení

  Kabel mikro USB na USB 2.0 je určen pro použití s mobilními telefony, digitálními fotoaparáty a dalšími přenosnými zařízeními s mikro USB připojením. Noste jej s sebou, mějte jej položený na stole nebo jím nahraďte ztracený kabel. V případě potřeby budete vždy moci připojit zařízení a nabíjet.

 • Vícenásobné nabíjení různých zařízení na cestách

  Tento přenosný napájecí zdroj vám poskytne napájení navíc na cestách, a to ve formě více než dvou plných dobití. Vezměte si jej s sebou, když cestujete, a budete mít v případě potřeby k dispozici záložní napájení.

 • Kompatibilní s USB zařízeními

  Univerzální jednotka je vybavena USB připojením pro použití s USB zařízeními prostřednictvím USB kabelu, který již vlastníte, nebo který lze zakoupit samostatně.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat