Silikonové ochranné pouzdro

  Silikonové ochranné pouzdro

  Ochranné a protiskluzové pouzdro

  Toto silikonové pouzdro se vyznačuje vyztužením Philips EdgeDefense, které zlepšuje manipulaci se zařízením a jeho ochranu proti nárazům. Zároveň umožňuje ovládání tlačítek zařízení přes pouzdro. Provedení ShockStop vnitřní části pouzdra také napomáhá tlumení otřesů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Silikonové ochranné pouzdro

pro iPhone 4 a 4S DLM4345/10 Najít podobné výrobky

Ochranné a protiskluzové pouzdro

pro lepší tlumení nárazů a otřesů

 • Přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice

  Otvory v tomto pouzdře umožňují pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice, takže můžete zařízení používat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Pouzdro tlumící nárazy také usnadňuje uchopení

  Pouzdro je vyrobeno z termoplastického polyuretanu, který je velmi elastický. Díky tomu toto jedinečné pouzdro tlumí nárazy a usnadňuje uchopení.

 • Silikon usnadňuje uchopení a zajišťuje ochranu

  Toto pouzdro je vyrobeno z měkkého silikonu, který tvoří vrstvu usnadňující uchopení přehrávače a současně slouží jako ochrana zařízení před běžným opotřebením.

 • Tlumí nárazy a otřesy a chrání snadno poškoditelné hrany

  Vyztužení EdgeDefense chrání hrany zařízení – tam, kde nejčastěji dochází k poškození nárazem. Vyztužení EdgeDefense má zkosený tvar a je vyrobeno z flexibilního vyztuženého materiálu. Odráží nárazy a tlumí otřesy v nejsilnějším místě svého designu.

 • Konstrukce se šestihrannou strukturou odvádí vibrace a tlumí otřesy

  Vzorek ShockStop chrání zařízení pomocí třívrstvé konstrukce, která tlumí otřesy. Na rozdíl od pevného povrchu, který vede vibrace, členěná povrchová struktura ShockStop vibrace naruší a zastaví.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat