Dvě silikonová pouzdra

  Dvě silikonová pouzdra

  Ochrana a lepší úchop

  Tato dvě pouzdra obsahují na vnitřní straně náš vzorek ShockStop, který poskytuje vašemu zařízení pohodlí a chrání jej před otřesy. Zatímco celková ochrana povrchu chrání obrazovku vašeho zařízení, umožňuje přístup ke všem ovládacím prvkům. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dvě silikonová pouzdra

pro iPhone 4 a 4S DLM4313/10 Najít podobné výrobky

Ochrana a lepší úchop

v několika barevných provedeních

 • Přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice

  Otvory v tomto pouzdře umožňují pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice, takže můžete zařízení používat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Silikon usnadňuje uchopení a zajišťuje ochranu

  Toto pouzdro je vyrobeno z měkkého silikonu, který tvoří vrstvu usnadňující uchopení přehrávače a současně slouží jako ochrana zařízení před běžným opotřebením.

 • Větší balení umožňuje výběr a změnu

  Lze si vybrat z většího množství stylů, díky čemuž si lze vybrat to pravé pro daný den – a druhý den jej vyměnit za jiné. Vyjádřete své já – slaďte oblečení, náladu i přehrávač.

 • Rychlá a snadná okamžitá ochrana

  Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu, zvlášť vytvořeného pro vaše zařízení. Pouzdro můžete rychle a snadno nasadit, a získat tak ochrannou vrstvu pro své zařízení.

 • Konstrukce se šestihrannou strukturou odvádí vibrace a tlumí otřesy

  Vzorek ShockStop chrání zařízení pomocí třívrstvé konstrukce, která tlumí otřesy. Na rozdíl od pevného povrchu, který vede vibrace, členěná povrchová struktura ShockStop vibrace naruší a zastaví.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat