Silikonové pouzdro

  Silikonové pouzdro

  Užijte si hry na svém iPhonu

  Silikonové pouzdro s pohodlnými rukojeťmi nabízí lepší úchop a pohlcuje nárazy pro ochranu a lepší pocit při hře. Tvar přístroje je výborně uzpůsoben pro použití na šířku při psaní zpráv. Pro větší bezpečnost je přiložen popruh na zápěstí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Silikonové pouzdro

pro iPhone 3G a 3GS DLM1344/10 Najít podobné výrobky

Užijte si hry na svém iPhonu

díky vestavěným pohodlným rukojetím

 • Přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice

  Otvory v tomto pouzdře umožňují pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice, takže můžete zařízení používat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Přístup k ovládání na boku zařízení iPhone a k fotoaparátu

  Otvory v tomto pouzdře umožňují úplný přístup ke všem ovládacím prvkům zařízení iPhone, konektoru dokovací stanice a fotoaparátu, takže můžete zařízení iPhone plně využívat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Rychlá a snadná okamžitá ochrana

  Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu, zvlášť vytvořeného pro vaše zařízení. Pouzdro můžete rychle a snadno nasadit, a získat tak ochrannou vrstvu pro své zařízení.

 • Vyjímatelný popruh na zápěstí pro bezpečnější připevnění

  K pouzdru lze připevnit popruh na zápěstí, který vám pomůže mít zařízení vždy po ruce. Pokud jej nepotřebujete, lze ho vyjmout.

 • Zvláštní pouzdro s rukojetěmi pro hraní her

  Chraňte své zařízení v atraktivním pouzdře s příhodnými rukojetěmi pro lepší úchop a ovládání při hraní her na vašem zařízení.

 • Silikon usnadňuje uchopení a zajišťuje ochranu

  Toto pouzdro je vyrobeno z měkkého silikonu, který tvoří vrstvu usnadňující uchopení přehrávače a současně slouží jako ochrana zařízení před běžným opotřebením.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat