Kabely USB Mini a mini- a mikro USB na USB

  Kabely USB Mini a mini- a mikro USB na USB

  Nabíjejte svá zařízení

  Mějte vždy nabito a buďte připojeni – univerzální kabely umožňují snadné nabíjení zařízení, odesílání obsahu nebo stahování aktualizací. Skvěle poslouží jako náhradní nebo záložní kabely. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kabely USB Mini a mini- a mikro USB na USB

Univerzální USB DLC2416/10 Najít podobné výrobky

Nabíjejte svá zařízení

z libovolného USB připojení

 • Včetně mikro USB kabelu pro připojení a nabíjení

  Kabel mikro USB na USB 2.0 je určen pro použití s mobilními telefony, digitálními fotoaparáty a dalšími přenosnými zařízeními s mikro USB připojením. Noste jej s sebou, mějte jej položený na stole nebo jím nahraďte ztracený kabel. V případě potřeby budete vždy moci připojit zařízení a nabíjet.

 • Včetně mini USB kabelu pro připojení a nabíjení

  Kabel mini USB na USB 2.0 je určen pro použití s mobilními telefony, digitálními fotoaparáty a dalšími přenosnými zařízeními s mini USB připojením. Noste jej s sebou, mějte jej položený na stole nebo jím nahraďte ztracený kabel. V případě potřeby budete vždy moci připojit zařízení a nabíjet.

 • Skvělý záložní nebo náhradní kabel, který je dobré mít při ruce

  Mějte USB kabel vždy po ruce. Jedině tak budete vždy moci odesílat obsah, aktualizovat zařízení nebo jej nabíjet z USB zdroje.

 • Připojte jej ke své stávající USB nabíječce do zásuvky nebo do auta.

  Připojte jej k libovolnému zdroji energie založenému na USB – do zásuvky, do auta nebo k počítači – a pohodlně nabíjejte, kdykoli potřebujete.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat