TriDock Travel

  TriDock Travel

  Prohlížejte a nabíjejte v místě, kam cestujete

  Berte si s sebou zařízení TriDock a nabíjejte zařízení iPhone z laptopu nebo přiloženého zařízení Power Bug s mezinárodními zásuvkovými adaptéry. Jedinečný design kotví zařízení iPhone ve svislé nebo horizontální poloze a umožňuje sledování videa bez nutnosti držet zařízení v ruce. Přibalen je i kabel USB a cestovní pouzdro. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

TriDock Travel

pro zařízení iPhone DLA47000/10 Najít podobné výrobky

Prohlížejte a nabíjejte v místě, kam cestujete

s využitím jedinečného 3stranného docku USB

 • Praktické cestovní pouzdro je součástí dodávky

  Měkké praktické cestovní pouzdro je malé a diskrétní a je vybaveno různými funkcemi usnadňujícími cestování.

 • Mezinárodní zásuvkové adaptéry jsou součástí dodávky

  Sada mezinárodních zásuvkových adaptérů usnadňuje změnu typu napájecí zásuvky, ke které můžete zařízení připojit. Jde o zásadní a pohodlnou výbavu na cestování do zemí s odlišnými typy nástěnných zásuvek.

 • Dock USB kapesních rozměrů pro pohodlné nabíjení

  Malý dok kapesních rozměrů, který můžete prostřednictvím USB připojit ke svému laptopu nebo nástěnnému adaptéru USB a pohodlně nabíjet své zařízení doma nebo na cestách.

 • Nástěnná nabíječka Power Bug USB je součástí dodávky

  Nástěnná nabíječka Power Bug je kompaktní nabíječka do nástěnné zásuvky. Nabíječku připojte ke svému zařízení prostřednictvím přiloženého kabelu USB. To vám usnadní nabíjení doma i na cestách daleko od počítače.

 • Jedinečný třístranný design umožňující sledování videa bez nutnosti držet zařízení v ruce

  Jedinečný třístranný design kotví vaše zařízení ve svislé nebo obvyklé poloze a umožňuje sledování videa bez nutnosti držet zařízení v ruce. Prostřednictvím portu USB je možné zařízení během uložení v doku nabíjet.

 • Nabíjecí kabel USB je součástí dodávky

  Přiložený kabel USB propojuje zařízení s nabíjecí jednotkou, kterou může být váš laptop nebo nástěnný adaptér USB. Vaše zařízení tak bude snadno použitelné i během nabíjení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat