Pevné pouzdro umožňující dokování

  Pevné pouzdro umožňující dokování

  Ochrana okrajů a snadné dokování

  Dvoudílné pevné pouzdro umožňující dokování se vyznačuje vyztužením Philips EdgeDefense, které zlepšuje manipulaci se zařízením a jeho ochranu proti nárazům. Zařízení lze ovládat stisknutím tlačítek přes pouzdro. Vnitřní část je potažena pryží tlumící nárazy, která poskytuje ještě větší ochranu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pevné pouzdro umožňující dokování

pro iPod touch 4G DLA4263/10 Najít podobné výrobky

Ochrana okrajů a snadné dokování

díky vložce pohlcující nárazy

 • Přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice

  Otvory v tomto pouzdře umožňují pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice, takže můžete zařízení používat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Chránič obrazovky Surface Shield je součástí balení

  Přiložený chránič Surface Shield chrání displej vašeho zařízení neviditelnou ochrannou vrstvou využívající statickou přilnavost. Díky tomu se snadno používá a odstraňuje, aniž by zanechával lepkavé zbytky.

 • Rychlé a jednoduché dokování

  Pouzdro je vybaveno vyjímatelnou spodní částí pro rychlé a jednoduché připojení k doku, přičemž zbytek přístroje je stále chráněn.

 • Pouzdro tlumící nárazy také usnadňuje uchopení

  Pouzdro je vyrobeno z termoplastického polyuretanu, který je velmi elastický. Díky tomu toto jedinečné pouzdro tlumí nárazy a usnadňuje uchopení.

 • Tlumí nárazy a otřesy a chrání snadno poškoditelné hrany

  Vyztužení EdgeDefense chrání hrany zařízení – tam, kde nejčastěji dochází k poškození nárazem. Vyztužení EdgeDefense má zkosený tvar a je vyrobeno z flexibilního vyztuženého materiálu. Odráží nárazy a tlumí otřesy v nejsilnějším místě svého designu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat