Pouzdro SlimCase

  Pouzdro SlimCase

  Ochrana zařízení iPhone v osobitém stylu

  Pevné a zdokonalené pouzdro SlimCase doplňuje a chrání zařízení iPhone bez přidání nadbytečného objemu. Vyjímatelný popruh na zápěstí umožňuje mít zařízení iPhone vždy při ruce. Dodatečnou ochranu obrazovky zajistíte pomocí chrániče obrazovky Surface Shield, který je součástí balení. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Pouzdro SlimCase

pro zařízení iPhone DLA40091H/10 Najít podobné výrobky

Ochrana zařízení iPhone v osobitém stylu

v tvrdém koženém pouzdře

 • Přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice

  Otvory v tomto pouzdře umožňují pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice, takže můžete zařízení používat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Polykarbonátový rám pokrytý jemnou kůží

  Toto pouzdro je vyrobeno z pevného polykarbonátu potaženého jemnou kůží. Tato kombinace zajišťuje bezpečnou a stylovou ochranu zařízení.

 • Vyjímatelný kožený popruh na zápěstí

  K pouzdru lze připevnit kožený popruh na zápěstí, který vám pomůže mít zařízení vždy po ruce. Pokud jej nepotřebujete, lze ho vyjmout.

 • Vnitřní část vyložena měkkou textilií

  Vnitřní část tohoto pouzdra je vyložena měkkou textilií, která zaručuje ochranu vnějších částí zařízení při jeho uložení v pouzdře.

 • Chránič obrazovky Surface Shield je součástí balení

  Přiložený chránič Surface Shield chrání displej vašeho zařízení neviditelnou ochrannou vrstvou využívající statickou přilnavost. Díky tomu se snadno používá a odstraňuje, aniž by zanechával lepkavé zbytky.

 • Přístup k ovládání na boku zařízení iPhone a k fotoaparátu

  Otvory v tomto pouzdře umožňují úplný přístup ke všem ovládacím prvkům zařízení iPhone, konektoru dokovací stanice a fotoaparátu, takže můžete zařízení iPhone plně využívat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat