Měkké pouzdro

  Měkké pouzdro

  Chraňte svůj iPod pružným pouzdrem,

  Elegantní a jedinečné měkké pouzdro dodá vašemu iPodu prostřednictvím jedné hladké, nárazy tlumicí vrstvy lepší možnost uchopení a ochranu. Pružné pouzdro je speciálně tvarované tak, aby dokonale sedělo. Včetně křišťálově čisté fólie pro neviditelnou ochranu obrazovky. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Měkké pouzdro

pro zařízení iPod touch DLA1286/10 Najít podobné výrobky

Chraňte svůj iPod pružným pouzdrem,

které padne jako ulité

 • Přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice

  Otvory v tomto pouzdře umožňují pohodlný přístup ke všem ovládacím prvkům a konektoru dokovací stanice, takže můžete zařízení používat, i když je bezpečně uloženo v pouzdře.

 • Pouzdro tlumící nárazy také usnadňuje uchopení

  Pouzdro je vyrobeno z termoplastického polyuretanu, který je velmi elastický. Díky tomu toto jedinečné pouzdro tlumí nárazy a usnadňuje uchopení.

 • Křišťálově čistá fólie pro neviditelnou ochranu obrazovky

  Chraňte obrazovku před prachem a škrábanci pomocí neviditelné ochranné křišťálově čisté fólie. Funguje na principu statické přilnavosti, takže ji lze snadno použít i sejmout, aniž by na obrazovce zůstaly pozůstatky po přilepení.

 • Tenké provedení se snadno vejde do kapsy

  Tenký design přidává ochranu, ale již ne objem, takže se zařízení stále snadno vejde do kapsy nebo tašky, čímž je na cestách chráněno.

 • Celková ochrana povrchu rohů a obrazovky

  Materiál tohoto pouzdra pokrývá zařízení zezadu dopředu a chrání rohy a obvod obrazovky.

 • Rychlá a snadná okamžitá ochrana

  Pouzdro je vyrobeno z odolného materiálu, zvlášť vytvořeného pro vaše zařízení. Pouzdro můžete rychle a snadno nasadit, a získat tak ochrannou vrstvu pro své zařízení.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat